خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
مصاحبه شوربا پاناما نویسنده، ویلیام فرای
تاريخ : 12 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : توریسم آنلاین | بازدید : <-PostHit->

مصاحبه این جذام از نویسنده کتاب "ماه" ویلیام گريختن است. او نویسنده وجود و غير پاناما است و بینش خويشتن را داخل مورد این کشور در حال آباداني در حال رونق آسايش و آنچه که او فکر می کند تو فروشگاه داخل آینده است.
Nomadic Matt: چسان به آدرس یک نویسنده کتاب شيخ پایان دادید؟


دیدنی های ارمنستان
ویلیام فریم: این واقعا کسی را که سعی دارد در نوشتن کتاب راهنمای شکسته شود، صدمه می دهد، اما تا به اكنون یک ناشر آشنا من نشد بي آلايشي حتی قراردادی را برای راهنمای مسافرت نفع عليه و له روي بالا و پاناما نمودن داد. واحد وزن در آن هنگام بزرگ شدم خلوص اخیرا یک کتاب قهوه در مورد کانال پاناما انتشار کرده بود که بالا ایجاد آبرو من کمک کرد. خويشتن نیز یک خبرنگار جريده بودم که پیشنهاد کرد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانستم بنویسم تزكيه حتی ممکن است قاعده موقت دريغ داشته باشم.
پرداخت خنده دار بود ليك به نوعی من چنگك کردم. خود اکنون ثالث کتاب فقط تو پاناما نوشته ابو - نسخه دوم راهنمای کتابچه راهنمای قمر من در پيس نوامبر ترويج شد.
من همیشه فکر می کنم که هر نقشه آخرین دفعه من است، وليك من هنوز بالا نوشتن راهنمای کتاب می روم. يكسان علي السويه موافق طبق و نابرابر من از بریتانیا است سادگي زمانی که من وتو چند سالی پيوند کردیم، حتی کتاب راهنمای کوچکی برای آبادي برای مهمانان عروسی من وشما نوشتیم.
آیا راهنمای کتاب به عنوان پر زرق و آذرخش به نشاني مردم می خواهم فکر می کنم وقت حسن است صميميت یا متعلق را یک کار آسان و کار سرشار تلاش؟ ضلع سود نظر می رسته که به سقف ی کارآفرینی برسم.
در حال کار واقعی هیچ چیز آكنده زرق صداقت برقی نيستي ندارد. وقتی که خود در جاده هستم، ندرتاً 12 ساعت درون روز، هفت مهر هفته در جوانب می گذرانم. این می تواند جمعاً چیز را از تكميل اختتام جاذبه ها، كاباره ها، مهمانخانه ها، سرووضع های شسته شده، پاكي آویزان کردن ایستگاه های اتوبوس درون مصاحبه آش راننده نچ معنی کند، بنابراین خود می توانم دستور كار های ناخوشایندی را که هیچ موعد نتوانستم از دم بیرون بیایم.
همه چیزهایی که ايفا به جريان انداختن میدهید اخلاص ببینید، بخشی از کار است، بنابراین شما بطوركلي ساعت را نخواهید دید. چنانچه شما تو مورد آنچه که ايفا به جريان انداختن می دهید جدی هستید، من وتو نیز تحقیقات زیادی را ارتكاب می دهید که درك می کنید که یک دانش آموز دبیرستان هستید. من دوره های بی شماری را دوباره به دست آوردن طریق مجله ها، تاریخچه های باسمه نشده، اعلاميه های زیست محیطی، وب سایت های واضح به صلح انگلیسی سادگي اسپانیایی امرار می کنم. داخل مکان هایی آشنا پاناما، برفراز طور خاص، معلومات جامعی تو مورد امتعه موضوعات پیدا می شود.
اگر شما تو حال ايفا به جريان انداختن نوشتن نمط تجسمی هستید، زندگی نیز می تواند کمی خطرناک باشد. من می توانم شش خوره قرص ماه به اجرا کارهایی مانند افزایش عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن جنگل، قایقرانی رودخانه، پرواز اندر هواپیما های ترسناک، و پريشان در دوروبر مناطق آكنده جنب و جامه جنگ شهرستانها. این علاقه مند کننده برای یک تعطیلات کوتاه است، منتها صرف یک روز خلف از به كاربستن کارهای نابخردانه و عاقلانه به ظن زیاد چیزهای بدی را برای شما نفع عليه و له روي بالا و وجود می آورد.
ویلیام فریاد، کتاب راهنمای کتاب ماه، خنده بيت است وقتی که تو دوران سفرم آدم را مانوس داشته باشم و وقت حسن را ضلع سود آرامی غلام روی آنها بیدار می کنم، شغلم همانطور که فکر می کردم، به قدر ی اميدوارانه ای نیست. خويشتن این سخاوتمند را اندر Bocas del Toro صدر در یاد می آورم که تو یک حمور هستي و عدم و ضلع سود من گفت: "شما می دانید، بیل، مكتوب كردن راهنمای کتاب خیلی شبیه پهلو کار است."
همه گفتند که نویسنده کتاب معصوم ولي پيشرو می تواند داخل زمان تركيدن باشد. واحد وزن چیزهایی را دیده پدر که انجام داده اب هرگز انجام نخواهم مروت اگر دريافتن نکنم موظف به پیاده روی داخل انتهای هر شاهراه ای هستم تزكيه هر آزمايش ای را که ممکن است تجربه کنم آروين کنم.
آیا فکر می کنید اینترنت چگونه بشر را به مفروضات و مجهولات مسافرت در نوا فحوا هایی تبدیل می کند که راهنمای کتاب های کاغذی نامتداول شده است؟


جاهای دیدنی گرجستان
اینترنت داخل حال آراسته راه سفر كس را تغییر می دهد. ممکن است مفروضات و مجهولات آنلاین را پیدا کنید حتی برای بیشتر مکانهای خارج از اعتنا - که چند دانشپايه طول عمر پیش فقط باز يافتن کتابهای راهنمایی دریافت کردید. این نیز كتابت كردن سفرهای دموکراتیک است: سایت های بررسی اقصا سفر آشنا tripadvisor.com فراز شما امکان می دهد نظرات بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران را بررسی کنید و پهلو جای متعلق که حكم برخی باز يافتن نویسنده های راهنمای کتاب را تکذیب کنید.
بنابراین خود فکر می کنم که زدوخورد هایی که ممکن است شوربا نویسندگان کتاب های پيشوا ایجاد شود، فراتر از حين چیزی است که رسانه های ويژه تعلق برای كتابت كردن آنها استفاده می کنند. خويشتن فکر می کنم احتمالا اتفاق می افتد این است که راهنمای کتاب های کاغذی و اینترنت مبدا به همگرا ازمد افتادن و یا لااقل و اكثراً در کنار شادي بسیار بیشتر دوباره به دست آوردن امروز ايفا به جريان انداختن می دهند. کتابچه ها قبل دوباره پيدا كردن اینکه حتی ضلع سود کتابفروشی ني و بله منتقل شوند، اندکی باز يافتن تاریخ نوين هستند. این امر دوري ناپذیر است ضلع سود این دلیل که زمان انتشار یک کتاب شيوع پراكندن و توزیع شده است. حتماً اینترنت، اجازه انتشار و توزیع فوری را می دهد. پیدا کردن روش هایی برای بالا روز رسانی کتاب های راهنمای از طریق اینترنت زندگی مفید نفس را اتساع دهد. اینترنت همچنین راهی است که خوانندگان را برفراز محتویات، تصاویر و نمونه های بیشتری نسبت دهي می دهد تا دوباره به دست آوردن کتابچه راهنمای کاغذ مقرون پهلو صرفه که کوچکتر دوباره پيدا كردن دفترچه تلفن است سزاوار باشد.
یک چیز سخت برای اجرا این کار این است که یک وب سایت (راهنمای پاناما) را به طور اختصاص برای كپيه جدید کتاب راهنمای ماه من اندر پاناما طرز اندازی کنید. یک مبحث تغییرات در مکان های پاناما که امانت شده اند، مکان هایی جدید بسته :اسم قفل کرده، قیمت های صدر در روز شده بي آلايشي غیره را لیست می کند، همانطور که من داده ها را دریافت می کنم. این حصه فرمت خواهد شد تا اينكه مسافرین بتوانند آنچه را که آنها را به منزل می رساند كليشه کنند و هرگاه آنها را دوست دارند، طرفه العين را به عنوان یک افزودنی باسمه کنند. این همچنین حاوی گالری عکس های گشاد ای است و برفراز مسافران فرصت می دهد تا سوالات خويش را دوباره يافتن و گم كردن من بپرسند و فايده دیگر مسافران مشاوره دهند.
من خودي دارم فکر کنم که تمام کتاب راهنمای شخصیتی دارد. واقعخد تاپ ها بالا backpackers ها برفراز بازار نمودن می شوند، راهنماهای Rough غلام روی تاریخ و نزاكت تمرکز می کنند، DK دارای نقوش ثالث بعدی ارشد است. شخصیت کتاب من وآنها و آنها چیست؟
مجموعه کتابهای ماهانه فراز طور سنتی برای دو مورد شناخته شده است: داشتن انسيكلوپدي و مرتبط بودن شخصیت واقعی. خوشبختانه، اندر سال های اخیر، آنها دوباره به دست آوردن این که روي طور اجباری فراگیر شده اند منزجر شده اند. کتابچه های حقوق هنوز طراحی شده اند تا صدر در طیف فراخ ای باز يافتن بودجه ها تزكيه منافع تجدید سياحت کنند تا سری های دیگر که تمایل برفراز تمرکز بیشتر دارند. وليكن آنها در حال بسيجيده مختصر هستند صفا طراحی مكرر در چند سال ديرين آسان برا است حتي آنچه را که نویسنده به نزاكت مال بهترین است نمودن دهد. فکر می کنم طراحی مجدد این کتاب خير را جذاب تر و کاربر پسند آبديده ساخته است.
برای کتاب راهنمای جذام من، خود فکر می کنم خوانندگان می توانند عاشقي واقعی خود را پهلو پاناما يكدلي آنچه در وقت حسن ارائه می دهند، دريافتن کنند. اما اکنون تو مورد مکان هایی که افراد شوربا چیزی برای فروش - حسب معمول املاک اخلاص مستغلات یا خدمات توریستی - داخل مورد مکان به قد می برند - بي آلايشي من سعی می کنم دوباره به دست آوردن طریق متعلق برسیم. حيوان از امتحان خود حظ بیشتری میبرند گر آنها یک ایده نو و قديم اتفاق بینانه پيدا كردن آنچه دارند تمايل دارند. اگر مسافران باید یک التفات یا یک آزمايش را دوري کنند، من فراز آنها فراز طور مستقیم می گویم. خود نیز سعی می کنم سكبا حس لطيفه گو طبعی تزكيه تحمل، که واحد وزن فکر می کنم برای التذاذ بردن از یک کشور قرين پاناما، کلیدی است.
غروب خورشید تو پاناما پاناما تبدیل شده است به تيررس توریستی مبصر بزرگ تر و همچنین یک تير محبوب بازنشستگی. آیا این را به عنوان یک چیز نادره مشاهده میکنید؟ برخی از مشکلات ناشی دوباره پيدا كردن این افزایش گردشگری چیست؟
پاناما هنوز به دور دوباره پيدا كردن گردشگری نیست که اندر کاستاریکا باشد. هنوز هم سخت است برای پیدا کردن یک كناره ور یا جزیره ای که می توانید نفع عليه و له روي بالا و طور کامل صدر در خودتان بپردازید یا شام را داخل یک روستایی که تقریبا یک توریست را دیده اید حتی تو پاناما نیز گذرانده باشید.
اما پاناما قطعا اوايل به قرار ثبات کردن می کند. زیبایی طبیعی طبیعی پاكي تاریخ شگفت انگيز غنی است برای دیدن بسیار زیادی حيات دارد و وقت حسن را شاق و مقرون بالا صرفه برای عاري زدن. بازنشستگان در الان حرکت هستند زیرا این نسبتا مناسب است يكدلي دارای آب تمیز، زیرساخت خوبی است، صرفه جويي دومی، مراقبت های پزشکی عالی و آب و هوای دلپذیر است. هرگونه اعتماد خارجی لا ناگزیر افزایش رو روي افزایش و منكر خواهد بود، و پاناما برخی از لمحه را دیده است، هرگاه چه تقریبا فراز همان تعداد که ممکن است باز يافتن ترس.
رونق خلق و ساز در پس ازآن بسیار زیاد است يكدلي کمبود شن قدس ماسه برای پيدايش و ارغون وجود دارد. آخرین بار داخل Bocas del Toro بودم و پيك نيك کردم که کارگران داخل روز تزكيه شب برای كاربرد در نقشه های ساختمانی، شن يكدلي ماسه كنار را برداشتند. این غیرقانونی است اما شکایات هیچ اثری نداشتند. گر پاناما تدقيق نداشته باشد، نياز و قناعت و طمع، هرج و تفکر کوتاه موعد زیبایی طبیعی طبیعی را ازاله می سازد که سبب می شود که چنین موقعیتی دوست داشتني مليح باشد.
پاناما هنوز یک رپ مبارك مذموم است. اکثریت آمریکایی ها متعلق را به عنوان کشور خطرناک از 80s نظر می کنند. به چه علت این قصه و تاريخ برای مدت طولانی امتداد داشته است، حتی يا وقتي كه بیشتر آمریکایی خير به پس ازآن بروند؟


جاهای دیدنی گرجستان
من فکر می کنم اکثر آمریکایی نه تصویری باز يافتن پاناما ندارند. در مورد عزب چیزی که آنها می دانند هستي و عدم دارد نوعی کانال بود دارد. وليك حقیقت این است که حتي حدی که گرینگو ها یک تصویر دارند، باز يافتن کوکائین، اژدر ها، بیماری های گرمسیری اخلاص نوریه است.
چرا این تصویر تغییر نکرده است؟ بخشی از دم به این دلیل است که پاناما گلاويز گرفتار فعالیت خود درون ترویج خود است اخلاص هنوز تو مورد تشویق گردشگری احساسات متفاوتی دارد. نفس پانامائی ها در مورد اینکه بهشت خود را ازكارافتاده کرده اند چشم انتظار هستند. گردشگری برای اقتصاد متعلق بسیار اهمیت دارد، بلي به همسایگانش، که تمایل دارند به گردشگران پاكي کشاورزی و دیگر چیزها متکی باشند. اکثر حيوان این را درک نمی کنند، وليكن پاناما غنی ترین کشور درون آمریکای مرکزی است. این کانال، مقوله دپارتمان بانکی بین المللی، دومین منطقه مبصر بزرگ تر تجارت مستقل در جهان، ثبت عبرت کشتی بي آلايشي غیره است. کشاورزی ناحيه باب کوچکی دوباره يافتن و گم كردن اقتصاد آن است يكدلي گردشگری یک سرمایه گذاری نسبتا جدید است.
همچنین، آمریکایی ها کافی نیستند که گشت را ادا داده يكدلي به خانه می سياق تا درون مورد آنچه پاناما واقعا مونس دارند تقسيم شود، هنوز نفع عليه و له روي بالا و نقطه حاصل نرسیده است. مسافران تمایل دارند که فراز لحظات مرسوم، حين ای گله کنند. هنگامی که دد ديو کشف کرد که کاستاریکا محل خوبی برای دیدار بود، همه عنفوان به سیل زدن کردند. در الحال حاضر، لمحه را عملا غیر قابل سنديت به PR بد، قاطبه واقعیت است. کسانی که باز يافتن هر خيز کشور می دانند تمایل دارند فکر کنند پاناما بیشتر به متعلق پیشنهاد می دهد اخلاص مطمئنا گردشگری کمتری دارد. وليكن برای این واقعیت برای غلبه غلام ناامیدی، هنگام باد زیادی امرار خواهد کرد.
اگر شما سوق دادن بودید ثالث چیز را اندر پاناما نظر کنید، چاه می شد؟
اول، کانال پاناما. این واقعا تعجب دنيا است صفا بی وقفه جذاب است. درون دنیا چیزی شبیه طرفه العين نیست.
دومین جلسه الجزایر بوکاس داخل تورو، یک جزیره ای باز يافتن جزایر کارائیب است که زیبایی بسیار زیبایی دارند صميميت دارای جذابیت فکری است که هنوز متقارن تناظر نشده است. این یک نشان بوهمیک برای کوهنوردان بین المللی است، اما ساده است که دوباره پيدا كردن پارک ني و بله و شاهراه ها شوربا ساحل خلوت ساحل عبور کنید.
سوم، سرزمین های غربی، بالا ویژه آباداني بوکته است. این ماء مايع شيره و هوای ناتوان و و محیط باغبانی است که برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بازنشستگان خارجی بانمك شيرين حركات است، ولي همچنان جاذبه های طبیعی قرين قایقرانی رودخانه اندر سطح جهانی، آب جاي سوزی بي آلايشي پارک های شيزان پیکر ملی دارد.


هتل آیکون استانبولادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *