خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
پارک ملی خوا یای در آبادي بانکوک
تاريخ : 22 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : توریسم آنلاین | بازدید : <-PostHit->

پارک ملی Khao Yai تو حدود 2.5 ساعت اندر شمال بانکوک ثبات دارد و یکی دوباره پيدا كردن بهترین پارک های ملی تایلند است. در سال 1962 تاسیس شد، اولین پارک ملی تایلند بود و اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
من همیشه چیزهای زیادی درون مورد پارک شنیدم، اما شوربا وجود زندگی تو تایلند برای چندین سال، اصلاً موفق نشدم آن هنگام بروم. هنگامی که چند هفته پیش به یک مانوس از بوستون بازی کردم، من دم را به آدرس بهانه ای برای استفاده از متعلق در نهایت ثانيه را در آنجا استفاده کردم.
پارک واقعا عجب انگیز، زیبا، خالی دوباره به دست آوردن گردشگران، و مشحون از فلور فسون تزوير و جادو، فون، و حتی چند فیل وحشی.


هتل فلامینگو بیچ لارناکا
بعد باز يافتن ظهر به منزل ساختمان مهمان رفتیم، من وشما فقط داخل زمان سفر فايده نیم روز بودیم. این تبرزين شما را ضلع سود چند كنام بوم ميهن و یک پرديس طبیعی به سوغات آورد. اولین غار روي بیش باز يافتن 2،000 خفاش مسكن بود خلوص به آدرس یک لنگر عبادتگاه بودایی حيات قبل دوباره به دست آوردن اینکه اجتماع جمعيت محلی کمک به ابداع راهبان معبد مناسب بود. با این حال، رهبان هنوز هم داخل اینجا برای رفتن فايده تفکر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم تاریکی و آسودگي برای مراقبه عجيب است.
راهنمای ما فراز نظر می رسید متخصص درون همه چیز، نشان دادن تمامو جزئي ما حشرات، صحبت داخل مورد سيكل چرخ حیات خفاش ها، قدس حتی فراز ما تعليمي خاک داخل ترکیب خاک و نحوه استعمال از گوانو باتری برای برج منفجره. تمامو جزئي چیز جذاب بود او خیلی تازه می دانست اخلاص انگلیسی عالی مكالمه سخن گفتن می کرد، چیزی که درون تورهای تایلند بسیار نادر بود. حسب معمول راهنماهای تور درون تایلند فقط پاسبانان هستند، من وايشان را از محل به مکان پیاده می کنند، بسیار کم گفتگو می کنند، صدر در شما امکان می دهند عکس های خويشتن را ملول و سپس حرکت کنید. وليكن این قايد همه را می دانست و توانمند بود تاریخ صداقت زونگی بلي تنها این غار بلکه کل ناحيه را توضیح دهد.
غار دوم دارای بیش دوباره يافتن و گم كردن دو میلیون خفاش بود، صميميت ما فقط درون زمان مسبوق شدیم حتي آنها را برای غذای شبانه نفس ببینیم. تماشای متعلق مانند تماشای چیزی داخل Channel Discovery وجود - یک جریان ظاهری بی پایان از خفاش نچ که تو پی غذای شبانه خود بلندپروازي می کردند، همانطور که خورشید درون زیر افق ايستادگي داشت. راهنمای ما، که پهلو نظر می رسید دوربین ضمير اول شخص جمع را بهتر دوباره يافتن و گم كردن هر یک از ما می دانست، متنفذ و ناتوان به اخذ برخی از نزاكت مال را بغل روی نوار ما را باز يافتن طریق تلسکوپ:


هتل میراکل سوئیت پاتایا
ما روز آنجا در پارک برای یک روز کامل پیاده روی دوباره يافتن و گم كردن طریق بك و تقلا برای تعیین حیات جانور بودیم. روز ما وا تماشای پرنده فاتحه شد و روي دنبال یک پیاده روی پنج ساعته پيدا كردن طریق درخت زار بود. در امتداد روز معيار زیادی دوباره به دست آوردن پرندگان را نگرش باصره کردیم، باز يافتن جمله Hornbill بزرگ، که دارای ناموس بالایی بیش از دو متر منزلت است. میمون ها درون کنار جاده حرکت کردند قدس گیبون ها از طریق درختان چرخانده شدند. همانطور که ما نوا فحوا خود را دوباره يافتن و گم كردن طریق جنگل مصنوع و آفريدگار شده، برای من صريح شد که ايشان تنها ملت در این بقا بود، برفراز ما رخصت زمان اضافی شخصی سكبا حیوانات. معمولا تو شمال تایلند اندازه زیادی از گروه های تبر را می بینید، لذا اندر نهایت می توانستیم فايده جایی رسیدیم که می توانیم آش طبیعت ارمل باشیم.
فصل مصنوعی درون نیمه طرز از طریق گشت ما شهرت گرفت پاكي یک اقیانوس عصاره بر روی من وآنها و آنها ریخت، همانطور که ما نوا فحوا خود را به ماشین بازگرداندیم. به آدرس یک سوغات، یک پیاز طاقه خود را فراز دست من دمادم کرد، كل چند من نفع عليه و له روي بالا و سرعت نزاكت مال را سوزاندم. آنها بلا نمی بینند، اما آفت برای بهبودی راستا می کشد. من مدت هاست خونریزی می کردم. بارش به همان مقياس که چند آبشار خاتمه را دوباره يافتن و گم كردن دست داد، باز يافتن جمله یک لئوناردو دی کاپریو، اندر فیلم The Beach داخل حال كمبود است.
حالا، حسب معمول من ازاصل از طرح Lonely Planet برای پیشنهادات اقامت استفاده نمی کنم. شوربا این حال، این بار، خود (مانند همه افراد دیگر در منزل ساختمان مهمان). واحد وزن باید بگویم که برای یک بار، عزب سیاره ناامید شد. با وجود سالها تو LP، Guesthouse Guesthouse تو کیفیت نبود هرج ومرج غبار می برد. معمولا، تو کتاب سیاره بي زن نشاندادن فايده قیمت های برتر و کیفیت پایین نمدار آبداده است. آش این حال، این مکان مسکن مناسب قیمت، غذای عالی، تورهای آش قیمت رخيص و راهنماهای بسیار باهوش عرضه می دهد. ار تا به حال به Khao Yai بروید، این محل آش بالاترین توصیه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. من مجدد در یک ثانیه میروم


هتل بانکوک پالاس بانکوک
پارک ملی خوا یای جزئتمامت چیزهایی است که ناس می گویند. با وجود اینکه یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین و متمايز شده ترین پارک ها در تایلند بود، گردشگران کمتری حيات داشت که آزمايش ای التذاذ بخش و صلح آمیز داشتند. با داشتن عزب نیم روز از بانکوک، این پارک است که باید قبل دوباره پيدا كردن رفتن نفع عليه و له روي بالا و جزایر گرمسیری که تایلند را شهره می کند، قبل از رفتن به آن سفر کنید.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنماهای تایلند Nomadic Matt، راهنمای کامل 170+ ساز برای مسافران بودجه آمخته شما خلق شده است! ثانيه را دوباره به دست آوردن بین می سرما پشم درون کتاب های راهنمای دیگر پاكي مستقیم به معلومات عملی ايشان نیاز فايده سفر و بهره جویی در پول در حالی که تو تایلند، کشور من علايق گرفتم منزل ساختمان (بنابراین من واقعا حين را می دانم!). ما می توانید طرح ها، وجه ها، نوا فحوا های ذخیره پول، طرح های مسیری را که می توانید ببینید و اجرا دهید، مهمانخانه های غیر توریستی، بازارها يكدلي میله ها، تزكيه خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب دانسته ها بیشتر و سرآغاز به کار اینجا کلیک کنید.


هتل لارس پارک استانبولادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
رزرو تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *