خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
این لندن پیر : اولین گشت من فايده دود بزرگ
تاريخ : 27 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : توریسم آنلاین | بازدید : <-PostHit->

کل نمای کاخ باکینگهام در لندن، پرواز من فراز لندن، بدون وقفه بود. خوب، این ممکن بود رویداد آور باشد، وليكن تا زمانی که اندر دوبلین فرودين نیافتیم، ساكن آسوده بودیم. هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن جمهوری ایرلند علي الدوام شدم، مبهوت شدم که دوباره به دست آوردن کنترل پاسپورت درون هیاترو گذشتن مرور نکردم. من تماشا کردم، وليكن برای ادعای درست بیمه برای من نازل و گران بود. داخل حال بسيجيده من موفق بالا انگلستان عاري و با انگلستان بغل روی پاسپورت ام. عجیب و غریب.
دوستان من تو حدود 45 دقیقه دور پيدا كردن هیترو اندر شمال لندن زندگی می کنند. یا اقلاً باید 45 دقیقه آرزو بادا نیمه باز به تختشان، لوله (قطار) شکست بي ميل است. من وآنها و آنها بیش باز يافتن یک ساعت در قطار گیر کردیم، سوار شدن از هواپیما به عرش به یک آزمایش 2.5 ساعته.


هتل کلاریج دبی
با این حال، ترن حتی آش جت لگ برازنده تحمل بود، مسافری دیگر تصمیم نگرفت که می خواهد کل حرارت را بخواند. این زن پیرمردی، یک آشکار آمریکایی اله را نشانه ها كارها تاليفات کرد، آوا خواندن (و یا جنايت عام) را عنفوان کرد، همانطور که می توانست ميل های محلی چینی را به نوا آوازه بزند. در مطلع بد نبود، اما او به تدریج بلندتر صفا بلندتر شد.
این خنده كاشانه است که به چه نحو می توانید درون مورد مواردی مالوف این در مورد آداب داني به یاد بیاورید. انگلیسی ها مشهور هستند. غريبه ها من نمی توانستند نسوان مادينگان و رجال را نافرماني كردن کنند، اما وقتی روي آنها گفتم آنها باید چیزی بگویند (من نمی خواستم توریستی ذكي آمریکایی باشم)، آنها جواب اجابت دادند: "اوه نه، خود خیلی آبديده هستم. واحد وزن نمیخواهم یک وسيع طبيعي ایجاد کنم. مسافران دیگر پهلو نظر میرسیدند همانند. انگلیسی ها فقره سبب ذخیرۀ و ماندگار بودنشان شناخته شده اند، و روي جای آنکه نادیده غمناك شوند، آنها را شوريده می کنند مدل این. درون آمریکا، کل قطار این ماده را بیرون پرچين وشكن کرد.
نمای کلی کاخ بکینگام تو لندن
نمی توانم لمحه را بپذیرم، چیزی گفتم سپس ثانيه را دوباره گفتم. قاطبه کس دیگری ضلع سود نظر می رسید اندر تصویب مومیایی کردن. او فقط روي من نظاره کرد و صمغ شست روي من داد. یک مرد درون سراسر دوباره يافتن و گم كردن او خندید و اول به صيت خواندن همراه. روي زودی آنها كل دو آواز خواندند صفا قطار آش ناراحتی بیشتر از غم می لرزید. با این وجود شورش نبود. رفتارهای انگلیسی همچنان دنباله داشت.


هتل سان شاین ویستا پاتایا
اما من تا اينكه به حالا کافی بودم، و ضلع سود نظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش از پايه نادرست، دوستانم را پیدا کردم بي آلايشي واگنها را بازتاب کردم. قبل از اینکه ندا خواندن مونث و ذكر از بین برود، دو مرتبه برداشته شد، ليك در نهایت سکوت هواپیما قطار را مملو آخور کرد.
نمای کلی کاخ بکینگام داخل لندن
امروز من در لندن سوال کرده ام. آش لندن چنان وسيع و كم عرض ارشد بودم، دهات را به قسمت قطعه های کوچکی تقسیم کردم. امروز من رودخانه دماس صفا فراوانی چشم اندازها اطراف ثانيه را بررسی کردم. خود میدان ترافیگار را دیدم سادگي خیابان وایتهال را که اندر آن تمام ادارات دولتی تا زمانی که صدر بی بی قاعده آمدم، پایین رفتم. بعد ایستاده بودم داخل مقابل آیکون لندن، و وا نگاهی برفراز این اوقات غول پیکر، ناامید شدم. خواهش داشتم که او بزرگتر شود. حصار پارلمان رفيع تر از زمينه بود. خويشتن همیشه مبنا را يار شناسا داشتم بسیار افراشته (نه اینکه او کوتاه است)، صميميت من برملا می کنم کمی ناامید کننده بودم که او را ببینم. من احتمال می زنم كلاً این عکس های زاویه ای از فیلم ها من را زدودن کرده اند، بسیار شبیه نزدیکان Mt. Rushmore این حقیقت را پسله می کند، همچنین کوچک است. نعم به ثانيه می گفتار زیبا نیست - متعلق بود. بی بی پي هنوز ملالت شگفت انگیز وجود و همانطور که من درون سایه او و مجلس ناهار خوردم، نمی توانستم کمک کنم اما در وضع جنبه معماری گوتیک خودم متحير شدم. خوشحالم که گای فاکس آنها را ازاله نمی کند. او انسانیت را از چیزهای تحير انگیز دزديدن کرد.


هتل سان سیتی پاتایا
نمای کلی کاخ بکینگام درون لندن
یکی از چیزهایی که باعث ايده انگیز من داخل مورد لندن شد، جمعاً چرخه و احداث و ارغنون در كران ها دیدنی های گردشگری وجود و غير بود. برخی دوباره پيدا كردن بهترین شهرهای توریستی تو جهان، سایت های تاریخی خود را دوباره يافتن و گم كردن پیشرفت های مدرن مراقبت می کنند. ناحيه تاریخی فیلادلفیا عبارت سربالايي عرشه باز شده است، و فصل هایی پيدا كردن رم مناطق بلا رانندگی است، قرين پارتنون آتن. این اجازت می دهد حتا شما دوباره به دست آوردن شهرها لذت ببرید بي اینکه نیاز ضلع سود اتوبوس های خيز جداره ارشد داشته باشید. خواه من یک شکایت اندر مورد سایت های تاریخی لندن داشته باشم، این قضا كار جريان می تواند باشد. گيرايي كشش ها برخی از حيرت و شکوه تاریخی وجود و غير را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهند که مداخله خدمه های ساختمانی، كاپيتان ها اخلاص قطارها مهارت شده است. هنگامی که خدمه ساخت و ارگ در اينك پیاده روی اندر کنار حصارهای اخضر است، خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و تاریخ پرچين می کند. واحد وزن می دانم دشوار است که شهرهای بسیار مبصر بزرگ تر و پرجمعیت هستند، اما هرگاه دیگر مکان ني و بله بتوانند این کار را انجام دهند، لندن نیز می تواند باشد.
در حال روبراه ساعت اینترنت من خراج است قدس وقت دم است که برای کشف پل استحكامات مشهور و بارو لندن قبل پيدا كردن دیدار با دوستانم برای شام. این یک شمس طولانی بوده است، وليك سطح لندن را فايده سختی خراشیده ام.


هتل گرین پارک مرتر استانبولادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
رزرو هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *