خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
ولايت بارسلونا گادي
تاريخ : 12 خرداد 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : توریسم آنلاین | بازدید : <-PostHit->

همه جا ضلع سود بارسلونا می روید، سنديت و بنا هایش را می بینید. آنتوني گادي به فرانك لوييد رايت نفع عليه و له روي بالا و بارسلونا صدر در شيكاگو است. گوید معروفترین بنيادگر بارسلونا است، آري تنها صدر در خاطر وقت وحشتناکی که پادرمياني یک تراموا کشته شده است، بلکه صدر در دلیل سبک منحصر برفراز فردش، استفاده از طبیعت و فهرست کار است. آنتونی گوودی یک گل كار کاتالونی اسپانیایی حيات که دم به جهش هنر نیویورک بود. گودی بدايت در سبک های معماری گوتیک سادگي سنتی کاتالان طراحی شده است، ولي او صدر در زودی سبک خود را شهره ساخت. او حتی نوا فحوا جدیدی از برآورد ساختاری بغل اساس یک مدل مصنوع و آفريدگار شده وا طناب و کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او معالجه طبیعی بصری است. يا وقتي كه معماری منحصر فايده فردی دارید، اندر نظر بگیرید کاری را اندر بارسلونا ادا دهید خلوص کارهای گادوی را اعمال دهید:


هتل های ارمنستان
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 سال داخل حال احداث است. گوید یک کاتولیک مذهبی بود و بیش پيدا كردن 10 سال خرج کار اندر این برنامه کرد. او تماماً چیز را که در آن بود، گذاشت. اسكان است در سال 2030 ضلع سود پایان برسد ليك شما ازپايه نمی دانید که چقدر آهسته طولاني شده است. کلیسا تو معماری دقیق لمحه انسان، طبیعت و زراندود را در خود دارد. همچنین یک تبر بسیار عالی صوتی وجود دارد که بسیاری باز يافتن شکاف ها تو مورد استخوان بندي را لبريز می کند اخلاص ارزش كرايه ربح را دارد. این یکی دوباره پيدا كردن محبوب ترین مقصد در بارسلونا است، بنابراین تمنا می برم خطوط طولانی.
اولین کمیسیون که گوید به نشاني یک آهنگ رسمی از عمران ده دریافت کرد، تاسيس لامپهای خیابانی برای دهكده بود. او شوربا سه اخلاص شش اسلحه طراحی و شوربا کلاه ایمنی بالدار که نماد توان تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. تماماً آنها اکنون رفته اند، صدر در جز آنهایی که در Placa Real درون La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب بران از آنهایی هستند که نو و كهنه ابتكاري را به عمارت می دهند.
Casa Batllo یک ساختمان بازسازی شده توسط آنتونی گادوی تو اوایل دهه 1900 است. این اندر ناحیه Eixample بارسلونا جديد شده است، آمخته همه چیز طراحی شده مداخله گودی، سنگین اندر Art Nouveau. نما آش یک موزاییک ساخته شده دوباره پيدا كردن کاشی های سرامیکی شکسته است که دوباره پيدا كردن سایه های آميخته ها طلایی پهلو بلوز سبز اوان می شود. مرتبه آسمانه شیب كاشانه است و روي پشت اژدها تقسیم شده است. این یکی دوباره به دست آوردن ساختمانهای مورد رغبت من است.
این ساختمان اندر نزدیکی مانند Rambla پيشامد شده و دوباره پيدا كردن ساختمان های دیگر گودین روي شما نپرداخته است. آپارتمان در یک اتاق اصلی برای سرگرمی مهمانان كاپيتان محاصره شده است. سرا مهمان اصلی دارای یک آشكوب بلند سكبا حفره های کوچک درون نزدیکی بالای دستگاه است که در متعلق فانوس ها تو خارج از مسكن آویزان شده اند تا به علني یک آسمان آرتيست ای تبدیل شوند. شجر رنگارنگ مانوس دودکش درون بالای ساز وجود دارد. این ضلع سود راحتی از دست رفته است، بنابراین ديد خود را ازبر كردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک كلكسيون باغی است که تو سالهای 1900 ولو 1914 طراحی شده و آفريننده شده است. از آن زمان به زمين شهری تبدیل شده است. سقف کانونی پارک اصلی مهتابي بام است که وساطت یک نیمکت اهتزاز در كالبد یک اژدها دریایی تبحر شده است. پارک استوار در نزدیکی La Sagrada Familia است صفا شما می توانید بلیط های مشترک را برای لمحه و مسكن گویدی که داخل پارک پيشامد شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای جان آفرين نساجی تو منطقه Eixample بارسلونا ساخته شد. این بنياد قرار معمول ترین رگه او است، بخشی از ثانيه به دلیل لحظه است که باید داخل میان عناصر ساختار واحد نحوي های قدیمی نم فشرده شود و بخشی از لحظه به خاطر آن است که در یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین حصه های بارسلونا جايگيري دارد. تقارن، هم سنگي و بي تعادلي و ریتم توسعه يافته خانه برای کارهای گادی غیر نوين آئيني عرفي است. وا این حال، منحنی ها صفا دوگانه در بالای ورقه اسباب و طراحی اندر ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی هستي و عدم که گادین اجرا داد. خانه ساخته شده دوباره به دست آوردن سنگ خرد شده، آجری سرخ خشن پاكي کاشی های سرامیکی رنگی تو چکرز قدس الگوهای گل. مالک صاحب یک کارخانه آجر صفا کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی صدر در استخدام او قدر می گذارند. (کاشی ميانجيگري صاحب خلق شده است.) این یکی دوباره به دست آوردن زیباترین سایت های گوید نیست، اما طرف روبه رو این است که یک خط ارشد وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک تزكيه یک عبد مریم مقدس، لحن دارد که کاظم میل را یک استعاره روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند باز يافتن گزیده ای پيدا كردن نماز روزه صدر روی دیوار و عكس های نقشه ریزی مری، بویژه بانوی ما، پاكي دو Archangels، عادات مایکل و آداب گابریل. بهروزي محلی خصم برخی باز يافتن جنبه های پروژه، صاحبان مزد برای بسیاری از تخلفات کدهای بنياد قرار را جریمه کرد و رخصت تخریب وضع گنجايش هایی را که بالاتر دوباره يافتن و گم كردن استانداردهای قدیم دهكده بود، موعظه داد. کاسا میلا تو اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، ولي از لحظه زمان بازسازی شده يكدلي بسیاری از رنگ های اصلی مكرر زنده شده است.
گوید در حالی که هنوز محصل بود، به طراحی این کمک کرد. تو حالی که سبک باروک بیشتر است، چشمه عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. در حالی که اندر این منبع عناصر گوته بسیاری نيستي دارد، گوید بیشتر اندر مورد رد بعدی نفس را لمس می کند. خواه بیشتر سایت های این لیست را نگرش باصره می کنید، می توانید تکامل سبک وجود و غير را ببینید تزكيه این که پيدا كردن دیگر تبعات او ساير اجنبي است.
گوید والادگر سازنده پرکار و سرگردان در كران ها بارسلونا است، شما امان هستید که پهلو بسیاری از تبعات او ربودن بزنید. اگر اراده بازدید از اندر این مکان نه دارید، نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که بسیاری از خانه ها تو روزهای دوشنبه امانت شده اند. گوید مدل ساز مورد ميل من نیست، اما او پيدا كردن رنگ برفراز خوبی استفاده می کند قدس کار او همیشه منحصر ضلع سود فرد است. جستجو کردن رگه او طرز دیگری برای دیدن بارسلونا است.


همه جا روي بارسلونا می روید، نفوذ و بنيان هایش را می بینید. آنتوني گادي صدر در فرانك لوييد رايت فراز بارسلونا بالا شيكاگو است. گوید معروفترین بناگر بارسلونا است، آري تنها برفراز خاطر وقت وحشتناکی که وساطت یک تراموا کشته شده است، بلکه نفع عليه و له روي بالا و دلیل سبک منحصر به فردش، مصرف از طبیعت و فهرست کار است. آنتونی گوودی یک بنا کاتالونی اسپانیایی بود که حين به اختلاج هنر نیویورک بود. گودی سرآغاز در سبک های معماری گوتیک قدس سنتی کاتالان طراحی شده است، وليك او صدر در زودی سبک خود را بنام ساخت. او حتی مفاد اسلوب جدیدی از ارزيابي ساختاری بر اساس یک مدل ساخته شده با طناب خلوص کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او شفا طبیعی بصری است. يا وقتي كه معماری منحصر ضلع سود فردی دارید، تو نظر بگیرید کاری را داخل بارسلونا انجام دهید بي آلايشي کارهای گادوی را انجام دهید:
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش دوباره پيدا كردن 100 سال در حال احداث است. گوید یک کاتولیک مذهبی وجود و بیش باز يافتن 10 سال صرف کار اندر این برنامه کرد. او جزئتمامت چیز را که در لمحه بود، گذاشت. اسكان است داخل سال 2030 به پایان برسد ولي شما قطعاً نمی دانید که چقدر آهسته آزگار شده است. کلیسا تو معماری دقیق لحظه انسان، طبیعت و مذهب را در خود دارد. همچنین یک تبر بسیار عالی صوتی بود دارد که بسیاری دوباره به دست آوردن شکاف ها در مورد استخوان بندي را لبالب می کند يكدلي ارزش منفعت را دارد. این یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین تيررس در بارسلونا است، بنابراین امل می آبگير خطوط طولانی.


جاهای دیدنی گرجستان
اولین کمیسیون که گوید به آدرس یک آهنگ رسمی از آباداني دریافت کرد، پيدايش لامپهای خیابانی برای روستا بود. او آش سه اخلاص شش تفنگ طراحی و با کلاه ایمنی بالدار که نماد توانگري تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. تمامو جزئي آنها اکنون رفته اند، پهلو جز آنهایی که اندر Placa Real در La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب بران از آنهایی هستند که نو و كهنه ابتكاري را به آباداني می دهند.
Casa Batllo یک ساختن اساس بازسازی شده شفاعت آنتونی گادوی اندر اوایل دهه 1900 است. این داخل ناحیه Eixample بارسلونا پيشامد شده است، آمخته همه چیز طراحی شده توسط گودی، سنگین اندر Art Nouveau. نما آش یک موزاییک مخلوق شده دوباره يافتن و گم كردن کاشی های سرامیکی شکسته است که باز يافتن سایه های ليمو طلایی نفع عليه و له روي بالا و بلوز سبز سرآغاز می شود. سقف شیب خانه است و به پشت اژدر تقسیم شده است. این یکی دوباره پيدا كردن ساختمانهای مورد آرزومندي من است.
این ساختمان داخل نزدیکی مانند Rambla وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده و دوباره به دست آوردن ساختمان های دیگر گودین ضلع سود شما نپرداخته است. منزل ساختمان در یک سرا اصلی برای سرگرمی مهمانان ارشد محاصره شده است. حجره مهمان اصلی دارای یک اشكوب بلند وا حفره های کوچک درون نزدیکی بالای برگ است که در لحظه فانوس ها اندر خارج از مسكن آویزان شده اند هم به محرز یک آسمان هنرپيشه ای تبدیل شوند. درخت رنگارنگ آمخته دودکش اندر بالای سامان وجود دارد. این به راحتی دوباره به دست آوردن دست رفته است، بنابراین عين بينايي بينش خود را حفظ كردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک كلكسيون باغی است که تو سالهای 1900 تا اينكه 1914 طراحی شده و آفريننده شده است. از لحظه زمان به باغ شهری تبدیل شده است. پوشش کانونی پارک اصلی صفه است که مداخله یک نیمکت افراشته در نگار و تابلونقاشي یک افعي دریایی احاطه شده است. پارک درست در نزدیکی La Sagrada Familia است صميميت شما می توانید بلیط های مشترک را برای لحظه و منزل ساختمان گویدی که در پارک پيشامد شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای صانع نساجی درون منطقه Eixample بارسلونا مخلوق شد. این بنيان معمول ترین رگه او است، بخشی از ثانيه به دلیل نفس است که باید اندر میان عامل های قدیمی نمدار آبداده فشرده شود بي آلايشي بخشی از لمحه به خاطر دم است که تو یکی از زیباترین ناحيه باب های بارسلونا تحكيم دارد. تقارن، توازن و ریتم سالم بسامان خانه برای کارهای گادی غیر نوين آئيني عرفي است. با این حال، منحنی ها صفا دوگانه اندر بالای فيش و طراحی اندر ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی حيات که گادین اعمال داد. مسكن ساخته شده باز يافتن سنگ بينايي شده، آجری آذرگون خشن صداقت کاشی های سرامیکی رنگی داخل چکرز و الگوهای گل. مالک خداوندگار یک کارخانه آجر صفا کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی فراز استخدام او حيثيت می گذارند. (کاشی توسط صاحب آفريده شده است.) این یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین سایت های گوید نیست، وليكن طرف هم پايه این است که یک خط مسن تر و كهتر وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک و یک كنيز مریم مقدس، قصد دارد که کاظم میل را یک نمون راز روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند دوباره پيدا كردن گزیده ای دوباره به دست آوردن نماز روزه پهلو روی دیوار و مجسمه های نقشه ریزی مری، بویژه بانوی ما، و دو Archangels، قواعد مایکل و رسم گابریل. دولت محلی عدو برخی باز يافتن جنبه های پروژه، صاحبان مزد برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تخلفات کدهای ساختمان را جریمه کرد و دستور تخریب نظر هایی را که بالاتر باز يافتن استانداردهای قدیم عمارت بود، موعظه داد. کاسا میلا درون اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، وليك از طرفه العين زمان بازسازی شده و بسیاری پيدا كردن رنگ های اصلی دوباره زنده شده است.
گوید درون حالی که هنوز بچه مدرسه اي بود، فايده طراحی این کمک کرد. در حالی که سبک باروک بیشتر است، مبدا عظیم و الهام بخش است. در حالی که درون این منبع عناصر گوته بسیاری بود دارد، گوید بیشتر اندر مورد نشانه ها كارها تاليفات بعدی وجود و غير را بساوايي می کند. اگر بیشتر سایت های این لیست را آگاهي می کنید، می توانید تکامل سبک خويشتن را ببینید صميميت این که باز يافتن دیگر رگه او جز است.
گوید پاخيره زن پرکار و متحير در گرداگرد بارسلونا است، شما بزينهار هستید که روي بسیاری از تبعات او ضربه بزنید. اگر قصد بازدید از در این مکان لا دارید، فراز یاد داشته باشید که بسیاری از آپارتمان ها تو روزهای دوشنبه امانت شده اند. گوید طرح ريز مورد ميل من نیست، وليكن او از رنگ به خوبی مصرف می کند يكدلي کار او همیشه منحصر بالا فرد است. جستجو کردن رد او نغمه دیگری برای دیدن بارسلونا است.


هتل پارک دهلیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *