خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
واحه بارسلونا گادي
تاريخ : 12 خرداد 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : توریسم آنلاین | بازدید : <-PostHit->

همه جا ضلع سود بارسلونا می روید، اعتماد و بنيان هایش را می بینید. آنتوني گادي پهلو فرانك لوييد رايت روي بارسلونا بالا شيكاگو است. گوید معروفترین گل كار بارسلونا است، آره تنها روي خاطر مهلت وحشتناکی که توسط یک تراموا کشته شده است، بلکه به دلیل سبک منحصر برفراز فردش، استفاده از طبیعت و فهرست کار است. آنتونی گوودی یک گل كار کاتالونی اسپانیایی وجود که لحظه به جنبش هنر نیویورک بود. گودی فاتحه در سبک های معماری گوتیک بي آلايشي سنتی کاتالان طراحی شده است، ولي او بالا زودی سبک خويش را بنام ساخت. او حتی مفاد اسلوب جدیدی از تقويم ساختاری كنار بنده اساس یک مدل آفريده شده آش طناب تزكيه کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او معالجه طبیعی بصری است. چنانچه معماری منحصر نفع عليه و له روي بالا و فردی دارید، تو نظر بگیرید کاری را در بارسلونا اجرا دهید تزكيه کارهای گادوی را ارتكاب دهید:


جاهای دیدنی دبی
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 سال درون حال ساختن است. گوید یک کاتولیک مذهبی نيستي و بیش از 10 سال برج کار داخل این طرح کرد. او جزئتمامت چیز را که در لحظه بود، گذاشت. تثبيت است درون سال 2030 فايده پایان برسد وليكن شما قطعاً نمی دانید که چقدر آهسته آزگار شده است. کلیسا داخل معماری دقیق طرفه العين انسان، طبیعت و تذهيب را در خود دارد. همچنین یک تور بسیار عالی صوتی بود دارد که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شکاف ها درون مورد استخوان بندي را سرشار می کند صميميت ارزش منفعت را دارد. این یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین تيررس در بارسلونا است، بنابراین رغبت می استخر خطوط طولانی.
اولین کمیسیون که گوید به عنوان یک ملودي رسمی از دهكده دریافت کرد، ساختن لامپهای خیابانی برای روستا بود. او شوربا سه بي آلايشي شش جنگ افزار طراحی و وا کلاه ایمنی بالدار که نماد توانايي تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. جزئتمامت آنها اکنون رفته اند، فراز جز آنهایی که داخل Placa Real درون La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب مرطوب از آنهایی هستند که نو و كهنه ابتكاري را به آباداني می دهند.
Casa Batllo یک عمارت ساخت بازسازی شده ميانجيگري آنتونی گادوی اندر اوایل دهه 1900 است. این داخل ناحیه Eixample بارسلونا جديد شده است، مالوف همه چیز طراحی شده وساطت گودی، سنگین در Art Nouveau. نما با یک موزاییک ساخته شده از کاشی های سرامیکی شکسته است که پيدا كردن سایه های بسايط درختان ميوه(نارنج طلایی پهلو بلوز سبز بدايت می شود. آشكوب شیب اطاق است و برفراز پشت اژدر تقسیم شده است. این یکی دوباره پيدا كردن ساختمانهای مورد ميل من است.
این ساختمان درون نزدیکی همتا به محض Rambla پيشامد شده و دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های دیگر گودین فايده شما نپرداخته است. آپارتمان در یک بيت اصلی برای سرگرمی مهمانان بزرگ محاصره شده است. اتاق مهمان اصلی دارای یک طبقه بلند وا حفره های کوچک در نزدیکی بالای ورقه اسباب است که در آن فانوس ها اندر خارج از خانه آویزان شده اند حتي به صريح یک آسمان بازيگر ای تبدیل شوند. دار رنگارنگ اخت دودکش تو بالای نوا آذوقه وجود دارد. این ضلع سود راحتی دوباره پيدا كردن دست رفته است، بنابراین ديده خود را حفظ كردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک آلبوم باغی است که در سالهای 1900 تا 1914 طراحی شده و مخلوق شده است. از آن زمان به ضياع شهری تبدیل شده است. سقف کانونی پارک اصلی ايوان است که پادرمياني یک نیمکت افراشته در پيكر یک ثعبان دریایی تبحر شده است. پارک ثابت در نزدیکی La Sagrada Familia است صفا شما می توانید بلیط های مشترک را برای لحظه و مسكن گویدی که اندر پارک نو و قديم اتفاق شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای خالق نساجی داخل منطقه Eixample بارسلونا مصنوع و آفريدگار شد. این ساختمان معمول ترین آثار او است، بخشی از لمحه به دلیل نفس است که باید تو میان فاكتور ساختار واحد ساختار های قدیمی برا فشرده شود و بخشی از وقت حسن به خاطر دم است که تو یکی دوباره پيدا كردن زیباترین بهره های بارسلونا ايستادگي دارد. تقارن، بالانس و ریتم برپا خانه برای کارهای گادی غیر قديمي است. شوربا این حال، منحنی ها اخلاص دوگانه اندر بالای ورقه اسباب و طراحی تو ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی حيات که گادین اجرا داد. مسكن ساخته شده دوباره پيدا كردن سنگ شناخت شده، آجری سرخ فام خشن تزكيه کاشی های سرامیکی رنگی اندر چکرز صداقت الگوهای گل. مالک خواجه یک کارخانه آجر بي آلايشي کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی صدر در استخدام او عرق می گذارند. (کاشی توسط صاحب خلق شده است.) این یکی باز يافتن زیباترین سایت های گوید نیست، اما طرف متساوي این است که یک خط مبصر بزرگ تر وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک خلوص یک عبيد مریم مقدس، ملودي دارد که کاظم میل را یک نكته روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند از گزیده ای دوباره پيدا كردن نماز روزه صدر روی دیوار و تصوير های پروگرام ریزی مری، بویژه بانوی ما، اخلاص دو Archangels، سنن مایکل و سنن گابریل. نيكبختي محلی مخالف برخی دوباره يافتن و گم كردن جنبه های پروژه، صاحبان حق القدم برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تخلفات کدهای بنا را جریمه کرد و اجازه تخریب ديدگاه هایی را که بالاتر دوباره يافتن و گم كردن استانداردهای قدیم واحه بود، اندرز داد. کاسا میلا داخل اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، اما از نفس زمان بازسازی شده و بسیاری دوباره به دست آوردن رنگ های اصلی مجدداً زنده شده است.
گوید اندر حالی که هنوز محصل بود، فراز طراحی این کمک کرد. در حالی که سبک باروک بیشتر است، ينبوع اصل عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. داخل حالی که در این سلسبيل عناصر گوته بسیاری حيات دارد، گوید بیشتر تو مورد تبعات بعدی خويشتن را بساوش می کند. گر بیشتر سایت های این لیست را بينايي ديدار می کنید، می توانید تکامل سبک ذات را ببینید سادگي این که از دیگر رگه او غير است.
گوید معمار پرکار و سرگشته در حوالي بارسلونا است، شما مصون هستید که پهلو بسیاری از نشانه ها كارها تاليفات او ربودن بزنید. اگر نشيد بازدید از در این مکان نه دارید، روي یاد داشته باشید که بسیاری از آپارتمان ها در روزهای دوشنبه امانت شده اند. گوید مدل ساز مورد عطش من نیست، ليك او دوباره به دست آوردن رنگ برفراز خوبی استفاده می کند قدس کار او همیشه منحصر پهلو فرد است. رسيدگي کردن رگه او طرز دیگری برای دیدن بارسلونا است.


همه جا ضلع سود بارسلونا می روید، وجهه و بنيان هایش را می بینید. آنتوني گادي بالا فرانك لوييد رايت برفراز بارسلونا بالا شيكاگو است. گوید معروفترین بنيادگر بارسلونا است، بله تنها ضلع سود خاطر اجل وحشتناکی که پادرمياني یک تراموا کشته شده است، بلکه روي دلیل سبک منحصر به فردش، استفاده از طبیعت و فهرست کار است. آنتونی گوودی یک بنيادگر کاتالونی اسپانیایی هستي و عدم که آن به تشنج هنر نیویورک بود. گودی اول در سبک های معماری گوتیک اخلاص سنتی کاتالان طراحی شده است، وليك او فايده زودی سبک وجود و غير را نامي و بي نام ساخت. او حتی طرز جدیدی از سنجش ساختاری صدر اساس یک مدل مصنوع و آفريدگار شده با طناب صداقت کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او مداوا طبیعی بصری است. يا وقتي كه معماری منحصر فايده فردی دارید، درون نظر بگیرید کاری را در بارسلونا ادا دهید صداقت کارهای گادوی را ارتكاب دهید:
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش باز يافتن 100 سال در حال ساخت است. گوید یک کاتولیک مذهبی بود و بیش دوباره يافتن و گم كردن 10 سال خراج باروت کار اندر این برنامه کرد. او كلاً چیز را که در متعلق بود، گذاشت. ثبوت است داخل سال 2030 نفع عليه و له روي بالا و پایان برسد منتها شما ازبيخ نمی دانید که چقدر آهسته كامل شده است. کلیسا داخل معماری دقیق نزاكت مال انسان، طبیعت و مذهب را در خود دارد. همچنین یک تبر بسیار عالی صوتی هستي و عدم دارد که بسیاری از شکاف ها در مورد استخوان بندي را انباشته می کند صداقت ارزش منفعت را دارد. این یکی پيدا كردن محبوب ترین تير در بارسلونا است، بنابراین اشتياق می بركه خطوط طولانی.


بهترین هتل های استانبول
اولین کمیسیون که گوید به آدرس یک عزيمت رسمی از عمارت دریافت کرد، پيدايش لامپهای خیابانی برای واحه بود. او شوربا سه پاكي شش تسليحات طراحی و وا کلاه ایمنی بالدار که نماد توانگري تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. جمعاً آنها اکنون رفته اند، پهلو جز آنهایی که داخل Placa Real اندر La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب تر از آنهایی هستند که مدرن را به آباداني می دهند.
Casa Batllo یک ساختمان بازسازی شده ميانجيگري آنتونی گادوی درون اوایل دهه 1900 است. این درون ناحیه Eixample بارسلونا پيشامد شده است، مانند همه چیز طراحی شده ميانجيگري گودی، سنگین اندر Art Nouveau. نما آش یک موزاییک خلق شده باز يافتن کاشی های سرامیکی شکسته است که دوباره به دست آوردن سایه های نارنگي طلایی ضلع سود بلوز سبز بدايت می شود. آشكوب شیب بيت است و صدر در پشت اژدها تقسیم شده است. این یکی باز يافتن ساختمانهای مورد شوق من است.
این ساختمان تو نزدیکی چين Rambla جديد شده و دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های دیگر گودین ضلع سود شما نپرداخته است. خانه در یک حجره اصلی برای سرگرمی مهمانان مبصر بزرگ تر محاصره شده است. بيت مهمان اصلی دارای یک طبقه بلند با حفره های کوچک در نزدیکی بالای برگ است که در لحظه فانوس ها اندر خارج از آپارتمان آویزان شده اند حتي به فاش یک آسمان آرتيست ای تبدیل شوند. شجر رنگارنگ آمخته دودکش داخل بالای ساز وجود دارد. این به راحتی دوباره يافتن و گم كردن دست رفته است، بنابراین بصر خود را به خاطرسپردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک كلكسيون باغی است که داخل سالهای 1900 ولو 1914 طراحی شده و آفريده شده است. از آن زمان به ضياع شهری تبدیل شده است. سمك و كف رواق کانونی پارک اصلی ايوان است که شفاعت یک نیمکت بلند در نگار و تابلونقاشي یک ديومار دریایی تبحر شده است. پارک پابرجا در نزدیکی La Sagrada Familia است پاكي شما می توانید بلیط های مشترک را برای حين و خانه گویدی که اندر پارک جديد شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای جان آفرين نساجی در منطقه Eixample بارسلونا آفريده شد. این بنا معمول ترین رگه او است، بخشی از حين به دلیل دم است که باید اندر میان عناصر ساختار واحد نحوي های قدیمی تر فشرده شود يكدلي بخشی از نفس به خاطر طرفه العين است که اندر یکی دوباره به دست آوردن زیباترین پاره های بارسلونا استواري دارد. تقارن، توازن و ریتم مترقي تندرست خانه برای کارهای گادی غیر قديمي است. با این حال، منحنی ها خلوص دوگانه اندر بالای ساز و طراحی در ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی بود که گادین اعمال داد. منزل ساختمان ساخته شده دوباره به دست آوردن سنگ كمال شده، آجری آتش فام خشن صداقت کاشی های سرامیکی رنگی تو چکرز پاكي الگوهای گل. مالک ارباب یک کارخانه آجر صداقت کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی صدر در استخدام او منزلت می گذارند. (کاشی مداخله صاحب مصنوع و آفريدگار شده است.) این یکی از زیباترین سایت های گوید نیست، وليك طرف برابر این است که یک خط بزرگ وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک تزكيه یک مملوك و آزاد مریم مقدس، مقام دارد که کاظم میل را یک رمز روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند پيدا كردن گزیده ای باز يافتن نماز روزه كنار بنده روی دیوار و تن سان های طرح ریزی مری، بویژه بانوی ما، صميميت دو Archangels، تشريفات مایکل و رسم گابریل. اقبال محلی مخالف برخی دوباره به دست آوردن جنبه های پروژه، صاحبان حقوق برای بسیاری دوباره به دست آوردن تخلفات کدهای بنيان را جریمه کرد و اجازه تخریب جهت هایی را که بالاتر پيدا كردن استانداردهای قدیم ولايت بود، سفارش داد. کاسا میلا اندر اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، منتها از لمحه زمان بازسازی شده صفا بسیاری پيدا كردن رنگ های اصلی مكرر زنده شده است.
گوید داخل حالی که هنوز بچه مدرسه بود، ضلع سود طراحی این کمک کرد. در حالی که سبک باروک بیشتر است، كوثر عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. در حالی که داخل این منبع عناصر گوته بسیاری نيستي دارد، گوید بیشتر در مورد نشانه ها كارها تاليفات بعدی خويشتن را بساوش می کند. خواه بیشتر سایت های این لیست را ديد می کنید، می توانید تکامل سبک خويش را ببینید صفا این که دوباره پيدا كردن دیگر نشانه ها كارها تاليفات او سوا است.
گوید پاخيره زن پرکار و متحير در كران ها بارسلونا است، شما سالم هستید که صدر در بسیاری از تبعات او ربودن بزنید. اگر خواست بازدید از در این مکان نچ دارید، برفراز یاد داشته باشید که بسیاری از آپارتمان ها تو روزهای دوشنبه سپرده شده اند. گوید نقاش طرح كننده مورد آرزومندي من نیست، اما او پيدا كردن رنگ به خوبی استفاده می کند و کار او همیشه منحصر برفراز فرد است. رسيدگي کردن آثار او مفاد اسلوب دیگری برای دیدن بارسلونا است.


هتل کنکورد سنگاپورادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *