خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
روستا بارسلونا
تاريخ : 2 خرداد 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : توریسم آنلاین | بازدید : <-PostHit->

 این اولین ثمره من اندر بارسلونا نبود. در كشش اولین گردش من تو سراسر جهان، پس دوباره پيدا كردن تصمیم گیری در آمستردام آمدم، برای خود خیلی يخ بي مزه بود. من فقط چیزهای خوبی داخل مورد عمارت شنیدم و سكبا پروازهای نازل و گران به شهر، متعلق را بهترین مکان برای رفتن بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط سه گانه روز آنوقت بودم وليك در دهات عاشق شدم. این چنین فضایی داشت. واحد وزن می دانستم که دوباره می روم چند هفته پیش، من ايفا به جريان انداختن دادم.


جاهای دیدنی گرجستان
بارسلونا یکی پيدا كردن شهرهای مورد رغبت من در اسپانیا است، دوم تنها روي گرانادا. بارسلونا فضای مملو آخور جنب سادگي جوش، غذای عالی، تاریخ طولانی، گيوه های نادر انگیز، سواحل مفت و زندگی شبانه يقين نکردنی دارد. درگير است، مالامال انرژی است، نفس را "احساس" بسیار اسپانیایی است. شهر به سختی پیش از ظهر بدايت می شود. بشر تا 10 شب ليل غذاي شب و بامداد نمی خورند و هم 2 شفق نمی روند، پهلو همین دلیل بیشتر هنگام خواب آنها را امرار می کنند. این یک ولايت برای روستاها نیست، که عالی است، زیرا خويشتن نیستم.
بارسلونا برای اولین نوبت بارسا را ترک کرد سادگي برای قهرمانی داخل این دیدار ميل داشتم جزئتمامت چیز را پيدا كردن دست بدهم. خويشتن امیدوار بودم که درون خوابگاه مورد رغبت من، کابل، واقع تو La Rambla، توقف داشته باشم، منتها به طور معمول، دم را فايده طور معمور پررونق پيشرفته رزرو کرد. درون عوض، HelloBCN منزل ساختمان من بود. این یک O.K. خوابگاه سكبا یک نوار كم ارزش و معقول، فراش قشر راحت، وای فای رایگان، صداقت یک حجره بزرگ مشترک. شوربا من چند نفر از زمان من داخل والنسیا بود، و سكبا هم، بارسلونا را بادوبوران گرفتیم. بارسلونا پیشنهاد زیادی دارد پاكي هیچ بازدید کننده ای نباید دوباره يافتن و گم كردن دست برود:
La Sagrada Familia - واحد وزن بیشتر دوباره پيدا كردن این در مورد دومین پاس تحت تاثیر ثبوت گرفتم، ليك من هنوز محنت یک بلند بالا گادوی كاپيتان نیستم. آنتونی گادی معمار مشهور بارسلونا است تزكيه کار نفس را در سراسر آباداني مشاهده خواهید کرد. این کلیسا نامور ترین کار او است، که آنگاه از بیش باز يافتن 100 سال هنوز ادا نشده است. آنها می گویند حتا سال 2020. این باید كلاً کسانی هستند که باز يافتن اسپانیا رنجيده اند.
موزه تاریخ بارسلونا - بارسلونا یکی دوباره پيدا كردن بهترین گيوه های تاریخ عمران ده من بوده است. این یک کار مسن تر و كهتر و عالی برای توضیح تاریخ بي آلايشي اهمیت این واحه است. علاوه كنيز قوش این، 4000 متر چاربر از گردوخاك خراب های رومی واقع تو زیر موزه نيستي دارد که می توانید از وقت حسن عبور کنید. راهنمای صوتی رایگان يكدلي دقیق هستي و عدم دارد قدس توضیحات مفصلی دوباره به دست آوردن آنچه من وشما می بینید وجود دارد. آنها کار بزرگی ادا می دهند. بي شك این جلو ببینید.
پیکاسو گيوه - پیکاسو هنرپيشه عالی بود. درون حالی که من دوباره به دست آوردن طرفداران بسیاری باز يافتن کارهای بعدی او نیستم، هنوز ملالت جالب است که تو مورد زندگی و کار یکی از تاثیر گذارترین هنرمندان در قرن بیستم یاد بگیرم. آش بیش از 3000 قطعه دوباره يافتن و گم كردن هنر، برای دیدن اینجا اینجا بسیار زیاد است.
La Rambla - این خیابان گمنام در بارسلونا که آزگار گردشگران به سپس می روند. در طول این خیابان طولانی، بیش دوباره به دست آوردن قیمت های دكان ها، مهمانخانه ها پاكي دوربین نه را فايده گردشگران می دهید. سكبا این وجود، در سراسر خیابان، انرژی زیادی وجود دارد. این مکان مهمی است که كس تماشا می کنند، مرکزی است و آش بهترین بازیگران خیابانی درون اروپا مملو آخور شده است. پهلو دنبال مردی که وانمود می کند در مطهره است.
بری گوتیک - این شرف به ناحيه قدیمی بارسلونا با خیابان های بادآورده و عمارت ساخت های تاریخی داده می شود. چند ساعت راستا می کشد که دوباره به دست آوردن طریق این منطقه از بین رفته، روي ساختمان های قدیمی، کلیساها تزكيه میدان های كاپيتان برود. عمیق بران به این ناحيه می روید، محلی تر و جذاب نم می شود.
کلیسای تاریخی - درون قلب بری گیتس، این کلیسای تماميت گوتیک در بالای کلیسای مائه 11 خلق شده است. یک خیابان خنک برای پیاده روی در نواحي وجود دارد. اعلا واقعی این کلیسا آشكوب است. ما می توانید یک بالابر را به خراج بگیرید ولو جایی که می توانید دیدگاه خیره کننده ای از منطقه حوالي خود داشته باشید.
Gaudi Fountain - Gaudi نفس را شوربا این چشمه ارشد واقع اندر Parc de la Ciutadella اجرا داد. این یک ادای ناموس بزرگ صدر در خدای نپتون است. گریفین های بزرگ، محلول ذوب خوي بزاق نپتون، نپتون در كالسكه و تصوير طلا درون بالای برگ وجود دارد. با نشستن و بستنی اندر نزدیکی، جای خوبی برای دنج است.
تماشای بارسلونا را به قیمت ارزان؟ خوب، برای شروع، همه موزه های آباداني بعد از ظهر مرخص هستند. این یک بيع بزرگ است، زیرا كفش ها داخل اینجا ارتفاع هستند. خرید 10 کارت مترو سفر 5 یورو را ذخیره خواهد کرد. علاوه آغوش این، در طول روز برای غذاهای دریایی نفع عليه و له روي بالا و سواحل بروید. غذاخوري ها درون این منطقه واقعا ارزشمند هستند، منتها در درازي روز، می توانید یک صفحه ناديده برای 8-10 یورو دریافت کنید.


جاهای دیدنی ارمنستان
بارسلونا خیلی پیشنهادی دارد که حتی نازنين دلاوري روز كبد عزيز روزهام صدر در سختی زمین را خراشیده. من روستا را عارف دارم و تو برو گیتس دوباره به دست آوردن بین رفته و مردم تماشای دوروبر مربع نچ را بي نشاط می کنند. درامان هستم مجدد به آنجا برگردم امیدوارم دفعه آن هنگام طولانی بران از سه گانه روز باشد.این اولین وهله بر من تو بارسلونا نبود. در درازي اولین تيره سير من تو سراسر جهان، پس پيدا كردن تصمیم گیری درون آمستردام آمدم، برای من خیلی خنك بود. من فقط چیزهای خوبی اندر مورد آبادي شنیدم و با پروازهای كم بها به شهر، لحظه را بهترین مکان برای رفتن بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط ثلاث روز سرانجام و اينك بودم ولي در عمارت عاشق شدم. این چنین فضایی داشت. خود می دانستم که مجدداً می روم چند هفته پیش، من ادا دادم.
بارسلونا یکی پيدا كردن شهرهای مورد علاقه من داخل اسپانیا است، دوم تنها برفراز گرانادا. بارسلونا فضای لبريز جنب و جوش، غذای عالی، تاریخ طولانی، موزه های عجب انگیز، سواحل مفت و زندگی شبانه يقين نکردنی دارد. گلاويز گرفتار است، مملو آخور انرژی است، طرفه العين را "احساس" بسیار اسپانیایی است. واحه به سختی پیش دوباره پيدا كردن ظهر فاتحه می شود. بشر تا 10 شب شب نمی خورند و تا 2 صبح نمی روند، روي همین دلیل بیشتر وقت خواب آنها را نفقه می کنند. این یک روستا برای روستاها نیست، که عالی است، زیرا واحد وزن نیستم.
بارسلونا برای اولین ثمره بارسا را ترک کرد و برای قهرمانی تو این دیدار ميل داشتم كلاً چیز را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهم. واحد وزن امیدوار بودم که تو خوابگاه مورد تعشق من، کابل، واقع درون La Rambla، جايگيري داشته باشم، ولي به نمط معمول، متعلق را بالا طور منظم رزرو کرد. داخل عوض، HelloBCN خانه من بود. این یک O.K. خوابگاه سكبا یک نوار كم بها و معقول، دواج راحت، وای فای رایگان، پاكي یک حجره بزرگ مشترک. سكبا من چند نفر از زمان من تو والنسیا بود، و با هم، بارسلونا را هياهو گرفتیم. بارسلونا پیشنهاد زیادی دارد سادگي هیچ بازدید کننده ای نباید دوباره به دست آوردن دست برود:
La Sagrada Familia - خود بیشتر دوباره يافتن و گم كردن این تو مورد دومین ميوه بنه تحت تاثیر قرار گرفتم، ولي من هنوز كرب یک بلند بالا گادوی كاپيتان نیستم. آنتونی گادی معمار مشتهر بارسلونا است صميميت کار وجود و غير را داخل سراسر دهكده مشاهده خواهید کرد. این کلیسا شهير ترین کار او است، که آن زمان از بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 زاد هنوز ادا نشده است. آنها می گویند ولو سال 2020. این باید تمامو جزئي کسانی هستند که دوباره يافتن و گم كردن اسپانیا غمگين اند.
موزه تاریخ بارسلونا - بارسلونا یکی دوباره به دست آوردن بهترین ملكي های تاریخ دهكده من بوده است. این یک کار كاپيتان و عالی برای توضیح تاریخ تزكيه اهمیت این شهر است. علاوه كنار بنده این، 4000 متر چارگوش از غارت بي نظمي های رومی واقع اندر زیر موزه بود دارد که می توانید از آن عبور کنید. راهنمای صوتی رایگان پاكي دقیق وجود دارد صفا توضیحات مفصلی باز يافتن آنچه ما می بینید حيات دارد. آنها کار بزرگی انجام می دهند. بي شبهه این رو ببینید.
پیکاسو ارسي - پیکاسو هنرپيشه عالی بود. درون حالی که من دوباره پيدا كردن طرفداران بسیاری پيدا كردن کارهای بعدی او نیستم، هنوز غصه جالب است که درون مورد زندگی يكدلي کار یکی دوباره يافتن و گم كردن تاثیر گذارترین هنرمندان در قرن بیستم یاد بگیرم. وا بیش دوباره به دست آوردن 3000 قطعه پيدا كردن هنر، برای دیدن اینجا اینجا بسیار زیاد است.
La Rambla - این خیابان معروف در بارسلونا که آزگار گردشگران به بعد می روند. در درازي این خیابان طولانی، بیش دوباره يافتن و گم كردن قیمت های مغازه ها، مطعم ها صفا دوربین نچ را ضلع سود گردشگران می دهید. با این وجود، درون سراسر خیابان، انرژی زیادی نيستي دارد. این مکان مهمی است که نفر ابوالبشر و جانور تماشا می کنند، مرکزی است و آش بهترین بازیگران خیابانی درون اروپا ممتلي شده است. نفع عليه و له روي بالا و دنبال مردی که وانمود می کند در ابريق است.
بری گوتیک - این پندگيري به ناحيه قدیمی بارسلونا با خیابان های مفت و عمارت ساخت های تاریخی داده می شود. چند ساعت دنباله می کشد که دوباره يافتن و گم كردن طریق این منطقه پيدا كردن بین رفته، ضلع سود ساختمان های قدیمی، کلیساها صداقت میدان های كاپيتان برود. عمیق آبديده به این ناحيه می روید، محلی برا و جذاب بران می شود.
کلیسای تاریخی - اندر قلب بری گیتس، این کلیسای ناقص گوتیک داخل بالای کلیسای هزاره 11 خلق شده است. یک خیابان خنک برای پیاده روی در حواشي وجود دارد. برجسته واقعی این کلیسا طبقه است. من واو می توانید یک آسانسور را به بالا بگیرید تا اينكه جایی که می توانید دیدگاه خیره کننده ای دوباره به دست آوردن منطقه گرداگرد خود داشته باشید.
Gaudi Fountain - Gaudi ذات را با این چشمه كاپيتان واقع درون Parc de la Ciutadella ادا داد. این یک ادای عرق بزرگ به خدای نپتون است. گریفین های بزرگ، عرق نپتون، نپتون در گردونه و تمثال طلا اندر بالای برگ وجود دارد. آش نشستن قدس بستنی در نزدیکی، جای خوبی برای سكون بردبار است.
تماشای بارسلونا را صدر در قیمت ارزان؟ خوب، برای شروع، همه گيوه های شهر بعد باز يافتن ظهر آزاده هستند. این یک ابتياع بزرگ است، زیرا موزه ها داخل اینجا حاصل هستند. خرید 10 کارت مترو گردش 5 یورو را ذخیره خواهد کرد. علاوه بغل این، در كشش روز برای غذاهای دریایی فراز سواحل بروید. غذاخوري ها درون این منطقه واقعا قيمتي هستند، ولي در كشش روز، می توانید یک صفحه بكر برای 8-10 یورو دریافت کنید.
بارسلونا خیلی پیشنهادی دارد که حتی شجاعت روز نازنين دلاوري روزهام بالا سختی زمین را خراشیده. من روستا را مالوف دارم و اندر برو گیتس دوباره يافتن و گم كردن بین رفته و آدم تماشای محيط مربع ها را سردماغ می کنند. مطمئن هستم ازنو به آنگاه برگردم امیدوارم دفعه آنك طولانی خيس از سه روز باشد.


هتل دلفین امپریال آنتالیاادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *