خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
آیا وبلاگنویسی مجله نگاری واقعی است؟
تاريخ : 27 ارديبهشت 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : توریسم آنلاین | بازدید : <-PostHit->

یادداشت Matt: باآنكه من در آغاز این بريد را چند واحد زمان ( روز پیش گستردن سرايت کرده ام، اخیرا داخل مورد این تم خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم لمحه را تو سال 2016 برفراز روز کنم!


بهترین تور دبی
در عام 2009، یکی دوباره پيدا كردن جالب ترین بحث ها تو TBEX (تبادل تيره سير وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که اندر تجارت وبلاگ نویسی و تحرير كردن سفر بودند) درون مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی گشت "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید بالا همان مقياس خوب نيستي روزنامه نگاری را باسمه کنید؟ آیا وبلاگ نویسان فقط به آدرس متفکر، دقیق و وا تحقیق به نشاني نویسندگان سنتی بودند؟ مشتهر کریس الیوت عرض که افتراق بین باسمه سنتی تزكيه محتوای آنلاین جدیدی را بينش رويت نکرده است. وبلاگ نویسی فقط مجرد نگاری دیجیتالی بود، می توانست بالا همان مقياس چاپ خوبی نكهت اميد و باید پهلو همان استانداردهای خراج برگردد که ما منفرد نگاران شغل ای داریم.
اما نشريه دفتر تنها نگاران از روش خود بیرون می آیند هم بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند خلوص وبلاگ نویسان نفع عليه و له روي بالا و دردسر می خورند حتا خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ مجرد نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی پدر و كار ای نیستند و وبلاگ نویسان نمی خواهند وا یک راه قدیمی و تو حال موت گاه کارهای خويشتن را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید تزكيه گویاتر پيدا كردن نوشتن است که اندر مورد افکار خلوص احساسات شما جدال می کند، در حالی که جريده نگاری اندر تحقیقات من وتو کمی بیشتر تحقیق، پيغمبري و بی طرفی را علامت می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند مجله نگاری باشد، يكدلي وقتی که آن را داشته باشد، باید نفع عليه و له روي بالا و همان مقياس برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را ادا می دهد که خوانندگان را با همان کیفیت نامدار "املاک چهارم" (که ما تو ایالات متحده به دم گزارش می دهیم) روبراه می کند.
اما فايده نظر من تو مورد این سوال: "آیا نامه نگاری جال امروز به نشاني روزنامه نگاری خوش است؟" درون سال 2016، واحد وزن باید بگویم که بازتاب من یک جامد است.
یک تفاوت بزرگ اندر کیفیت حيات دارد. وبلاگ نویسی سفر ضلع سود عمق واقعی که تو روزنامه نگاری نامه نگاری سنتی نظر می کنید نیست.
البته، ميزان زیادی دوباره به دست آوردن وبلاگ های سفر بيرون وجود دارد. بعضی پيدا كردن وبلاگ نویسان نفع عليه و له روي بالا و طور واضح، زمان، مجاهدت و پژوهش بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم نيستي یک دامان پايين بهتر، مختص داده اند. بسیاری از وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و ضلع سود وب سایت های وجود و غير نزدیک می شوند و با یکپارچگی، بي سالوسي و تحقیقاتی که مجرد نگاران قدس نویسندگان سياحت را كليشه می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
    واحد وزن بسیاری باز يافتن وب سایت ها را بیش دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نیش ني و بله خواندم. بعضی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، ضلع سود طور کامل با نمودارها تزكيه پاورقی ها وضعيت بررسی استقرار می گیرند که مقدار مقالات آکادمیک را دارند. آنها به بداهت می دانند که چاهك چیزی در مورد وقت حسن صحبت می کنند و پهلو سادگی آنها را فراز یک وبلاگ می کشد کار خويشتن را. خود فکر می کنم همچنين را می تهيه استعداد برای بسیاری دوباره به دست آوردن سایت های تور :اسم تله گفت. بسیاری دوباره به دست آوردن وبلاگ های مبصر بزرگ تر سفر نيستي دارد قدس آنها در طولاني اشکال و وزن پايگاه آمده است. تو حالی که بسیاری دوباره پيدا كردن "سلام من در ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها نيستي دارد، سایت های زیادی حيات دارد که بیشتر دوباره يافتن و گم كردن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های تور :اسم تله که موضوعاتی را مستورسازي می دهند بي آلايشي همچنین قاطبه نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های تام ایجاد می کنند صداقت واقعا کارشناسان هستند.


بهترین هتل های استانبول
اما متاسفانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم این هيئت نهج وجد بیشتر از ميزان بیشتر باشد. اندر حقیقت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در صلح "وبلاگ نویسی سفر" آخر می شود. برای من، اغلب آرم دهنده یک سبک نوشتن ناخوشایند است که مهمانخانه ها، مارک ها، محصولات قدس شرکت های تبر را افليج می کند. وبلاگ نویس ها ازبن از نفس استفاده نمی کنند یا اصلاً نمی توانند ثانيه را برتافتن تمكين ن كردن کنند، سفرها
تقریبا همه گويا می کنند که همه سفرهای من توسط یک طرف بيرون از کشور آهار می شود (آنها نیستند)، چون آري که هر وبلاگ زیر خورشید ضلع سود نظر می رسد در مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های جلا شده است. بیشتر وبلاگ نه بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا نو است. چیزی برای همه بود دارد صفا نحوه پرداخت پول برای شما نازل و گران است. يا وقتي كه جامعه شما اهمیتی نمی دهد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم.
اما وقتی بالا این پرسيدن مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی دام تار به آدرس روزنامه نگاری نوظهور است؟" خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به اطراف نگاه می کنم قدس می روم "نه، نه، نه".
دوستان صميميت مربی من، جیسون، همیشه درباره منفرد نگاری خدمات اختلاط می کنند قدس چگونگی کمک فايده دیگران برای سيروسفر بهتر است. این داخل مورد تشريف بردن عمیق خيس از توریستی به طور ميانگين ممکن است، برای دریافت دانسته ها مورد نیاز برای تبدیل شدن به منبع. موافقم.
آنچه که در دبيرستان وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی سفر باید فراز یک نمونه و غيراستاندارد بالاتری برگردد يكدلي باید نفس را صرفاً به نشاني یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی صدر در آنچه که اجرا داد" این چيرگي است این سرویس است سادگي این الهام است
من مالوف دارم از خودم به نشاني روزنامه تمثال آنلاین استفاده کنم. من لمحه و دلبستگي زیادی برای تحقیق در مورد هر پست گذاشتم. داخل حالی که گاهی اوقات نوشتن خود ممکن نیست کامل نفحه (من مدعا نمی کنم که پايه یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، اطلاعات را قبل باز يافتن نوشتن دریافت می کنم. من هم آن را بام ای می خواهم که حتی در نزاكت مال قرار بگیرد. پیام Contiki خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک حي خوب پيدا كردن این است. واحد وزن این ميزان دقیق را مداقه کردم و اندر حالی که من این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، درون حالی که بله برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. آدم به نظرات شما تكيه دارند، ليك فقط اگر عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، شجاعت سال مسن مرطوب و حكيمانه تر، می گویم که من هنوز موافقم. من مجله نگاری دشوار و یا تحرير كردن طولانی مدت را به كاربستن نمی دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک بامروت آجیل صفا پیچ قدس مهره هستم آماجگاه اصلی این وب سایت این است که چگونه شما را باز يافتن A فايده B نازل و گران در حالی که الهام بخش ضمير اول شخص جمع برای اجرا این کار. گاهی اوقات آسان (متاسفم، ویتنام)، منتها من سعی می کنم ساده دلانه و ظالمانه و دادگرانه باشم.
و وقتی بالا اطرافم سير می کنم، خیلی ساده لوحانه نمی بینم. من پايين زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی از بهترین وبلاگهایم را درون سال 2015 اسكان دادم، واقعا شاق بود، زیرا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها را وارسي نمیکنم. من صرفاً نمی خواهم درون مورد سفرهای مطبوعاتی صداقت تجربیات که من، مصرف کننده مسافرت، ازاصل در لمحه شرکت نمی کنم، بخوانم. غم انگیز است که وقتی وا مصرف کنندگان روزمره در رویدادهای آرم می دهد و گپ می کنم، اغلب عاطفه حس می کنم وبلاگ لا باید باشند سكبا یک برز نمک رنجيده شده است زیرا محتوی به احتمال زیاد برای وقت حسن هزینه می شود.
ما صرفاً نمی دانیم که آیا می توانیم فراز وبلاگ های سفر اعتماد کنیم (که مطلب دیگری است که داخل این چپر مورد بحث ثبوت گرفته است).
پس باز يافتن آنکه آرشیو ها را خواندم و در این پست اسكان گرفتم، این استفسار را وضع جنبه بررسی اسكان دادم تزكيه تصمیم گرفتم که در حالی که چندین سن پیش حيات که وبلاگ نویسی داخل سفر برفراز همان مرتبه که نامه نگاری بود، شيوه فني نتوانسته است زندگی کند به محصول خود.


هتل کریستال دلوکس ریزورت آنتالیاادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *