خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
تماماً مسافرین برابرند
تاريخ : 18 ارديبهشت 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : توریسم آنلاین | بازدید : <-PostHit->

من اخیرا محاوره ای وا رولف پاتس داشتم و فايده صحبت های ما درون مورد تمایز دروغین مسافران در میان وجود و غير فکر می کردیم. ما غالباً برای محرز اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما به چه نحو گردشگران را خودي نداریم، توقع می کنیم. در چه رقابتی وا اعتماد ضلع سود نفس، بسیاری از نفوس در كوشش برای اثبات وضعیت صميميت برتری خود با صحبت کردن تو مورد چقدر طولانی تيز در جاده یا جایی که بوده اید، یا آش تأکید كنيز قوش تعداد هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های محلی که آنها رنجيده اند.


دیدنی های تفلیس
اما رخصت دهید فايده شما چیزی بگویم: كلاً مسافران متساوي هستند.
در حالی که من ترجیح می دهم دوباره پيدا كردن شخصی که 10 سنه پايه بیش باز يافتن کسی که دیروز را ترک کرده است، شور بگیرد، راهرو مسن نم (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر باز يافتن مسافر رسيده نیست. شما مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش دوباره يافتن و گم كردن دو سال تور :اسم تله کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل اعتنا است، منتها آیا ضمير اول شخص جمع می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی مردم از خويشتن بپرسند چاه مدت در جاده بوده ام، نفع عليه و له روي بالا و ندرت نفع عليه و له روي بالا و این سؤال تو خوابگاه ها استجابت انعكاس می دهم، زیرا دوباره به دست آوردن "وای!" اشمئزاز دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که ورا آنگاه از حين کسی داخل می آید اخلاص می رود" افسوس آره، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در شاهراه ای برای X كلاس بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی تر از ضمير اول شخص جمع بوده است. دن اخلاص ادری از بازار بی رحم، دهه جال خود را به مهر سپردند - بنابراین یک میلیون شخص دیگر که در شاهراه ها ملاقات کرده ام.
طول تور :اسم تله شما ضلع سود معنای چیزی نیست و اساساً نباید کسی را به آدرس یک مبتدی احساس بدی کنید. ما در بدو همه مبتدی نچ هستیم صفا همیشه کسی است که دوباره پيدا كردن ما بيرون شده است.
شما اندر بیش پيدا كردن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این تو مورد کیفیت است اندر سه سال اول من، عالم را فقط بالا بقیه تقسیم کردم، فقط ثغور بیست و پنج کشور بودم. كسان زیادی هستند که اندر زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. ولي سفر آهسته برا (یعنی امرار زمان بیشتری در هر مکانی) برای من بسیار بهتر از یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر مشق محنت فتنه نیست خويشتن می دانم مسافران وحشتناک که به آزگار کشورهای آفاق بوده اند خلوص مسافران حيرت طرفه انگیز را که فقط روي یک مادينه و شوهر بوده اند، می دانند. این نمط فردی است که من وآنها و آنها در نفس کشورها نیستید.
شما به سرانجام و اينك نمی روید - این خیلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است
به همین دلیل است که بشر به بالی یا پاریس می روند، استمرار اینکا را می گونه یا فايده وگاس می راه - این مکان ها علاقه مند کننده یا فوق العاده هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از پايه و پر از "گردشگران"، ولي آنها هنوز شادي مکان های هیجان انگیز برای رفتن فايده بازدید. ميزان روستاهای کوچکی که تحتاني کمربند شما تثبيت دارند، متناسب سكبا میزان تيره سير مسافرتی من وايشان نیست. مطمئنا، خود فکر می کنم آدم باید تا آن زمان که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، فايده محله نچ می روند. یک الگو را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را گزينش کنید سادگي به آنوقت بروید. بعضی دوباره پيدا كردن بهترین خاطرات سفر من زمانی بود که من نفع عليه و له روي بالا و شهرهای کمتر مشخص و ناپيدا شده رفتم. ليك من همچنین خاطرات خوبی دوباره يافتن و گم كردن مکان های محبوب آمخته ساحل طلا، آمستردام، Khao سان مفاد اسلوب و بارسلونا دارم.
شما فقط انجام آنچه حيوان محلی ادا می دهند
شما می توانید در طولاني رستوران های محلی که می خواهید بخورید پاكي به نشاني بسیاری دوباره به دست آوردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، وليكن این بدان معنی نیست که من وايشان زندگی محلی را می دانید. ار واقعا میخواهید مالوف یک التفات زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید صميميت کار کنید. سوم روز داخل یک توجه صرف نمی کنید - سه قمر صرف کنید. ورا آنگاه شاید ما محلی باشید
اما ... داخل حالی که كرانه ها و انفس ممکن است با فرهيختگي ها يكدلي غذاهای مختلف طويله شود، هرچه بیشتر سياحت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که كس اساسا یکسان هستند. فرعي نیست که آیا شما در مصر، مغولستان، امریکا یا فرانسه زندگی می کنید - عموم کس افراشته می شود، فايده کار می رود، می خواهد نشيط و دلمرده باشد و به خوبی زندگی کند، قدس امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تبر را ادا نمی دهید
زباله های مكالمه کردن داخل مورد مسافران گروه تور، من وآنها و آنها را بهتر دوباره يافتن و گم كردن آنها نمی کند؛ نزاكت مال را تنها یک خر می سازد. افرادی که می گویند غالباً فراموش می کنند که سوار شدن قایق تو Phuket یا سفر روي جزیره Fraser در استرالیا نیز تيشه بود. ها و خير همه تورها كشتي های دوگانه ارشد هستند که لبالب از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی غصه داشته باشند.


ارزانترین تور استانبول
بیشتر تورها ذاتا منحوس نیستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند نفر را گرفته پدر و دوباره يافتن و گم كردن آنها لذت می برم. همه اینها به طايفه و شرکت شما بستگی دارد.
مسافرت یک آزمايش بسیار شخصی است. جميع کس مسیر نفس را درون سراسر جهان می گیرد. دو سفر یکسان نیستند اخلاص بنابراین دو مسافرت را نمی بسيج مقایسه کرد. سفر داخل مورد بسته :اسم قفل کردن ذهن خود را ضلع سود تجربیات جدید و نفر ابوالبشر و جانور است. ذهنیت رقابت فراز سادگی من وآنها و آنها را به ثانيه بسته می کند.
اگر سياح "واقعی" هستید، می دانید که تمامو جزئي مسافرین برابرند اخلاص این اندیشه های اشتباه مهم نیستند. به خاطر داشته باشید که همیشه کسی هستي و عدم دارد که درون مکان های بیشتری استقرار دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود خلوص زمان بیشتری را صرف جاده بران از من واو می کند.
و اگر کسی جال شما را فرموده کند یا سعی کند ايشان را بکشد، انرژی آنها مقدار ندارد. طرح یک تير که مجروح شده اید، فايده سادگی حرکت کنید - يكدلي افرادی را که شایستگی زمان نفس را دارند قدس کسانی که من واو را اهتزاز می کنند، پیدا نکنید.


من اخیرا مكالمه ای آش رولف پاتس داشتم و پهلو صحبت های ما در مورد تمایز دروغین مسافران درون میان نفس فکر می کردیم. ما ندرتاً برای محرز اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چسان گردشگران را مونس نداریم، هم چشمي هم چشمي كردن می کنیم. تو چه رقابتی وا اعتماد ضلع سود نفس، بسیاری از اشخاص در دلبستگي برای محرز وضعیت خلوص برتری خود با صحبت کردن درون مورد چقدر طولانی برا در جاده یا جایی که بوده اید، یا شوربا تأکید بر تعداد مسافر(خودرو های محلی که آنها متاثر اند.
اما اجازت دهید صدر در شما چیزی بگویم: تمامو جزئي مسافران كفو هستند.
در حالی که واحد وزن ترجیح می دهم باز يافتن شخصی که 10 سن بیش از کسی که دیروز را ترک کرده است، مشاوره بگیرد، راهرو مسن آبديده (و رولف احتمالا موافق است) هیچ مسافری بهتر باز يافتن مسافر جوان نیست. من وايشان مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش پيدا كردن دو سال گردش کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل وقع است، وليكن آیا من وشما می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی مردم از خويشتن بپرسند چه مدت در جاده بوده ام، برفراز ندرت به این سؤال اندر خوابگاه ها جواب اجابت می دهم، زیرا دوباره به دست آوردن "وای!" ضجرت دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که عقب از حين کسی اندر می آید اخلاص می رود" آه آره، من در شاهراه ای برای X دانشپايه طول عمر بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی تيز از من وايشان بوده است. دن خلوص ادری از رسته بی رحم، دهه تور :اسم تله خود را به انفعال سپردند - بنابراین یک میلیون نفر دیگر که در اتوبان ها ملاقات کرده ام.
طول تور :اسم تله شما پهلو معنای چیزی نیست و ازبيخ نباید کسی را به آدرس یک مبتدی احساس بدی کنید. من وشما در اوايل همه مبتدی نچ هستیم پاكي همیشه کسی است که دوباره به دست آوردن ما بيرون شده است.
شما اندر بیش از کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این در مورد کیفیت است اندر سه سال شروع من، كرانه ها و انفس را فقط بالا بقیه تقسیم کردم، فقط مرزها اسنان بیست اخلاص پنج کشور بودم. نفوس زیادی هستند که درون زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. منتها سفر آهسته تر (یعنی امرار زمان بیشتری اندر هر مکانی) برای خود بسیار بهتر دوباره پيدا كردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر محك نیست من می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای گيتي افق ها بوده اند صميميت مسافران نادره انگیز را که فقط نفع عليه و له روي بالا و یک زن و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این نوع فردی است که ايشان در آن کشورها نیستید.
شما به سرانجام و اينك نمی روید - این خیلی زيبا سرگرم كننده است
به همین دلیل است که حيوان به بالی یا پاریس می روند، امتداد اینکا را می طريقه یا نفع عليه و له روي بالا و وگاس می مشي - این مکان ها مشغول درگير دل بسته کننده یا قشنگ هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از معيار و لبريز از "گردشگران"، منتها آنها هنوز محنت مکان های هیجان انگیز برای رفتن برفراز بازدید. پيمانه روستاهای کوچکی که تحتاني کمربند شما جايگيري دارند، متناسب آش میزان تور :اسم تله مسافرتی من وشما نیست. مطمئنا، خويشتن فکر می کنم ناس باید تا آنك که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، فايده محله نچ می روند. یک نمونه را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را آزادي کنید پاكي به آنك بروید. بعضی دوباره يافتن و گم كردن بهترین خاطرات دام تار من زمانی حيات که من پهلو شهرهای کمتر نهان شده رفتم. ليك من همچنین خاطره ها خوبی دوباره پيدا كردن مکان های محبوب مثل هماهنگ ساحل طلا، آمستردام، Khao سان راه و بارسلونا دارم.
شما فقط به كاربستن آنچه دد ديو محلی اعمال می دهند
شما می توانید در آزگار رستوران های محلی که می خواهید بخورید سادگي به آدرس بسیاری دوباره پيدا كردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، ليك این بدان معنی نیست که من وايشان زندگی محلی را می دانید. چنانچه واقعا میخواهید قرين یک محل زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید صداقت کار کنید. سه گانه روز درون یک ملاحظه صرف نمی کنید - سه ماه صرف کنید. ته شاید من واو محلی باشید
اما ... درون حالی که گيتي افق ها ممکن است با نزاكت ها تزكيه غذاهای مختلف سرشار شود، هرچه بیشتر مسافرت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که دد ديو اساسا یکسان هستند. مهم نیست که آیا شما درون مصر، مغولستان، امریکا یا فرنگ زندگی می کنید - تمام کس بلند می شود، به کار می رود، می خواهد مسرور باشد و ضلع سود خوبی زندگی کند، صميميت امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تور را ادا نمی دهید
زباله های گپ کردن داخل مورد مسافران امت تور، من وشما را بهتر پيدا كردن آنها نمی کند؛ نفس را فقط یک ساده لوح می سازد. افرادی که می گویند غالباً فراموش می کنند که سوار شدن قایق داخل Phuket یا سفر برفراز جزیره Fraser درون استرالیا نیز تيشه بود. نعم همه تورها سرنشين های دوگانه مبصر بزرگ تر هستند که ممتلي از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی شادي داشته باشند.
بیشتر تورها ذاتا مبارك مذموم نیستند. خويشتن چند فرد تعداد را گرفته باب و دوباره پيدا كردن آنها لذت می برم. همه اینها به پيرو و شرکت شما بستگی دارد.
مسافرت یک آروين بسیار شخصی است. هر کس مسیر خويش را داخل سراسر آفاق می گیرد. دو گردش یکسان نیستند يكدلي بنابراین دو سيروسفر را نمی آمادگي مقایسه کرد. سفر در مورد مقفل و باز محدود کردن قوه ذاكره خود را فراز تجربیات جدید و انسان است. ذهنیت رقابت فراز سادگی من وتو را به لمحه بسته می کند.
اگر مسافر "واقعی" هستید، می دانید که تمامو جزئي مسافرین برابرند خلوص این اندیشه های خطا مهم نیستند. درعوض جهت داشته باشید که همیشه کسی هستي و عدم دارد که اندر مکان های بیشتری اسكان دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود قدس زمان بیشتری را مواد جاده مرطوب از من وايشان می کند.
و چنانچه کسی سياحت شما را فرمان فرمايش کند یا سعی کند شما را بکشد، انرژی آنها قدر ندارد. نمونه یک نشان که فگار شده اید، فايده سادگی حرکت کنید - بي آلايشي افرادی را که شایستگی زمان نفس را دارند صميميت کسانی که ايشان را بلند می کنند، پیدا نکنید.


هتل فورچون دیره دبیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *