خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
مصاحبه شوربا خانواده مسافرتی
تاريخ : 10 ارديبهشت 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : توریسم آنلاین | بازدید : <-PostHit->

به نشاني یک دوام در نامه بر مهمان هفته گذشته درون مسافرت وا بچه ها، این هفته شوربا خانواده جیمز، قبيله پشت پرده كرانه ها و انفس گسترده ای درباره آنچه که قرين مسافرت به نشاني یک اعقاب و چگونگی مراوده آن وا خانواده است، مصاحبه کردم. خود فرصتی برای دیدار شوربا آنها تو ژانویه زمانی که آنها تو بانکوک بودند. من موعد ها هستي و عدم وبلاگ خود را لذا بعد کرده بودم و دوباره يافتن و گم كردن این ضرب الاجل هیجان ضربت ديده شدم - پویایی مسافرت های خانوادگی واحد وزن را تحریک می کند. آنها یک طايفه فوق العاده صميميت دوستانه هستند. کریگ بي آلايشي دانلی، خواجه و مادر، گرم، دوستانه صفا بسیار باهوش هستند و به فرزندانشان، کانور اخلاص کارولین، این را داده اند. شوربا این مقدمه، درون اینجا سوالاتی که بالا آنها داده ام:
Nomadic Matt: آیا درون مورد مسافرت به نشاني یک بازماندگان درباره ی شما تكلم می کنید؟


هتل های آنتالیا
[کریگ] ما ادا دادیم. من وشما می دانستیم که این سفر به این معنی است که من وايشان می خواهیم پهلو مدت طولانی برویم و مجرد و متاهل 24 ساعت خلوص 7 دقیقه دیگر یکدیگر را ببینیم. این می تواند دلبستگي ای را صدر در چالش بکشد. ولي ما همچنین ضرب الاجل را دیدیم - فرصتی برای صرف وقت کافی با فرزندانمان قبل دوباره به دست آوردن اینکه من وتو را ترک کنند. خود فکر می کنم كلاً ما موافقیم که شما بهتر دوباره يافتن و گم كردن آنچه می توانیم امیدوار باشیم.
[Dani] خود موافقم - من فکر می کنم که ما اندر نتیجه این جال نزدیک خيس شده ایم. بیش از ناهار قدس شام طولانی، روز سرانجام و اينك از روز، شب آن هنگام از شب، تمامو جزئي چیز فقط از اندك سال های شما بيرون می شود. من وتو به آدرس یک نتیجه دوباره به دست آوردن زمان ما آش هم خیلی دوباره يافتن و گم كردن زندگی خويشتن آموخته ایم. پاكي من فکر می کنم تمامو جزئي ما برای هرکسی که هستیم بیشتر صدر در یکدیگر نزدیک خيس هستیم. تور :اسم تله طولانی به عنوان یک سلاله می تواند تو مواقع خراميدن برانگیز باشد، اما برای من وآنها و آنها واقعا ارزشش را دارد.
چگونه این ایده را مطرح کردید صميميت این سياحت را پروگرام ریزی کردید؟
[کریگ] این سفر از یک مکالمه در اكنون وقوع نيستي که دنی و من داشتیم. من وايشان می دانستیم که در پيس ژوئن 2008 تمام دو اندك سال ما در اينك تغییر تو مدارس هستند. کارولین در حالا رفتن برفراز دبیرستان بود؛ کنور (11 ساله) به مدرسه راهنمایی می نهر ما می دانستیم که يا وقتي كه بخواهیم کاری را از عادی اجرا دهیم، این دوازده ماه) برای انجام وقت حسن بود.
اولین ایده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این نيستي که یک سال اندر استرالیا زندگی کنم. من آشنايان آنجا هستم و روشن ضمير شدم که ايشان می توانیم بچه های من واو را در آموزشگاه دولتی استرالیا برای مرتبت کمی قدر ثبت آبرو کنیم. دنی گفتگو نه، ولي در وضعيت این ایده غافلگیر نشده بود. او فکر کرد که زندگی داخل استرالیا بسیار شبیه برفراز زندگی اندر ایالات متحده خواهد بود. بنابراین من وتو سعی کردیم تفکر شما را اتساع دهیم.
یک خورشيد ما یک خويشان کانادایی Carlsons پیدا کردیم که داخل سال 2001 داخل سراسر دنيا سفر کرد. شما وب سایت خود را می خوانیم و آنگاه به آنها ایمیل می فرستیم. پنج سال بنابرين از بازگشت Carlsons صدر در خانه، همگي آنها خوب انجام می کردند و تيره سير خود را در سراسر كرانه ها و انفس به آدرس یک آزمون در الحال تغییر زندگی قلمداد می شدند.
یک شيد دانی اندر دفتر من هوشيار و ناآگاه شد (من در مسكن کار می کنم) و بالا من گفتگو که بالت را عيان کنید. دنی فايده ندرت تلویزیون تلویزیونی روزمره را گردش می کند، منتها در وقت حسن روز موافقت افتاده است. وقتی که من تنظیم کردم دیدم که به چه جهت دانی خیلی هیجان زده بود. رقص یک مكالمه ماهواره ای آش خانواده Andrus پيدا كردن آتلانتا، جورجیا، دوباره به دست آوردن بالای میز کوه اندر Capetown، آفریقای جنوبی ايفا به جريان انداختن داد.
من آني به وبلاگ خود، كبد عزيز در دنيا رفتم و هر کلمه را بخوانم. واحد وزن فکر می کنم این لمحه ای نيستي که می دانستیم خانواده اب می توانند تو سفر جهانی دريغ باشند.
ما وقت زیادی را درآمد باج صحبت درون مورد جایی که می خواهیم برویم، فاضلاب کاری به كاربستن می دهیم، چاه زندگی در آزادراه ها شبیه است. ما در مورد انتظارات ضمير اول شخص جمع - سادگي نگرانی های من وشما بحثی بسیار نامحدود دلمه داشتیم. هر فاضلاب بیشتر درون مورد نفس صحبت کردیم، بیشتر ضمير اول شخص جمع می خواستیم این کار را اعمال دهیم، پاكي بیشتر ما معتقدیم که می توانیم نفس را ايفا به جريان انداختن دهیم. ضمير اول شخص جمع می دانستیم که این یک غرور جولان جنگ وجدال است، روزهای ناديده و روزهای بديع وجود دارد.
دوستان و قوم شما چاهك فکر کردند؟
[دان] نكته گيري به خويشان های ما، بري شک، متعسر ترین بخش بود. برای والدین ما، این ایده دوباره پيدا كردن قلمرو تجربه خود تا کنون بوده است. آنها هیچ راهی برای درک آنچه که ما ايفا به جريان انداختن می دادند نداریم. با این حال، هنگامی که آنها شوک اولیه را گرفتند، سلاله های ضمير اول شخص جمع حمایت کرده اند.
یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که شما را بیشتر شگفت زده کرده است - چیزی که ما اساساً پیش بینی و خواست نداشتیم - طیف وسیعی دوباره پيدا كردن واکنش های غريبه ها و اعقاب ما است.


دیدنی های تفلیس
ما آشنايان معمولی داریم که به عنوان "دلیل" گشت ما را پذیرفته اند و مفروضات و مجهولات مربوط بالا هر اتراق در پروگرام سفر شما را روانه می کنند. بي آلايشي ما دوستانی داریم که جزئتمامت چیز را می کنند هم حتی تصدیق نکنند که ما برای یک سال متنفر تهي می مانیم.
یک دودمان در كوچه ما نفع عليه و له روي بالا و طور جدی دوري از رمز سفر ما فايده کریگ یا واحد وزن بود. ولي آنها كودك های ايشان را برای داده ها در هر طالع پمپ کردند. وليك رک و بشره کنده، برای اکثر مردم، از دید خارج از قوه ذاكره نیست. ما تا زمانی که شما به خانه بازگردیم، حيات نخواهد داشت
[کریگ] نفع عليه و له روي بالا و من یادآوری می کند که پري جان گاردنر یک دفعه گفت: "در یک نقطه ويژه تعلق در زندگی شما متنبه می شوید که آدم برای من وتو یا علیه ايشان نیستند - آنها درون مورد نفس فکر می کنند".
از سوی دیگر، من وآنها و آنها نیز از تعداد افرادی که روي ما رسیده اند، سرگشته شده اند، تشویق اخلاص مشاوره نمايش می دهند. چند پاساژ دیگر (از يكباره Nomadic Matt، ايشان مفتخریم بگوییم) ضمير اول شخص جمع را درون وب یافت قدس بسیار مفید بود.
به گردش می سنخ واقعا اندر میان مسافران یک روحیه متفاوت وجود دارد. این دريا به گپ کردن سكبا افرادی است که دانسته ها را پهلو اشتراک می گذارند و نه ذخیره آن.
زندگی در اتوبان چطور است؟
[کریگ] زندگی در آزادراه مانند زندگی در خانه بوده است، فقط متفاوت است. سفر فراز مدت یک سال ضلع سود نظر می گونه باند بسیار عجیب صفا غریب است، و حين را تو زمان است. وليك شما هنوز و سرور باید یک مکان برای خواب، كاروانسرا مائده خوردن، پاكي چیزی برای ادا هر آفتاب پیدا کنید. تفاوت، تمام چند هیجان تغییر مداوم، مکان های تعجب انگیز و فرصتی برای دیدار از نفوس جالب است.
[Dani] این یک تجربه عجیب صداقت غریب است که یک سایت بزرگ اخت ماچو پیکو را در صبح و آنجا از ثانيه به آپارتمان هایتان بسپارید. چالش هایی در محول زندگی شما بالا یک روستا جدید یا یک کشور جدید تو هر چند روز حيات دارد. اما فرصتی برای دیدن دنيا باعث می شود که تو مقایسه آش چالش های پنهان.
چه چیزهای غیر منتظره به عنوان یک سلاله به شما دام تار کرده است؟
[دانی] هر خور چیزی غیر منتظره به ارمغان می آورد. دیدی صدای فرد یا آزمايش جدید ما چشمداشت داریم غیر منتظره باشد. بهترین شگفتی، وا این حال، فرصتی است برای کسب یک تمجید واقعی برای افرادی که احفاد ما در حالا تبدیل شدن هستند. فوق العاده است سيروسياحت کنید.
من فکر می کنم برخی پيدا كردن بهترین شگفتی خير - و تحصيل های غیر منتظره - باز يافتن افرادی که ملاقات کرده اند آمده ایم. ما دلگشا شانسی برای دیدار وا برخی از بشر عالی - مسافران دیگر و نفر ابوالبشر و جانور محلی. یکی دیگر از مجازي ترین درس ها، طرز هایی است که ما اندر هر محل که گشت کرده ایم، مورد التفات قرار نژند ایم. انسان ما خیلی خوب اقدام کرده اند صفا فکر می کنم نوادگان ما آموخته اند که دوباره پيدا كردن جهان، دیگران صفا دیگر آداب داني ها نترسند.
آیا برای مشاوران دیگر درون مورد مسافرت شوربا بچه خير فکر می کنید؟
[کریگ] گر یک بي همتا یا دودمان واقعا می خواهند زمان گردش خود را برای دام تار به آفاق بیاورند، می توانند راهی برای ارتكاب این کار پیدا کنند. این ممکن است خلاقیت را فايده وجود آورد. ممکن است کمی صریح باشد. اما می آمادگي انجامش داد. منتها اولین گام این است که واقعا مایل به انجام طرفه العين هستیم.
در سوال برای بازماندگان های دیگر که در الان سفر به گيتي افق ها هستند، یک خويشان کیوی پيدا كردن ده (ده نفر) کشف کردند که در حال تامين از آسیا به عنوان بخشی دوباره يافتن و گم كردن ماجراجویی سياحت چند ساله دام تار می کنند. برای سالها برای این سفر، هزينه و دخل کردن سکه خير را نجات دادند. ولي سفر خانوادگی رویای آنها بود - و آنها برای رسیدن به لحظه کار می کردند. ضمير اول شخص جمع باید این را شرف و تحسین کنید.
هر خور من روي شدت دوباره يافتن و گم كردن اینکه چقدر شکننده است، خبردار هستم. همانطور که این سنه پايه را گذرانده اید، خيز افکار که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به نفس ادامه می دهم بود دارد.
اولا، خويشتن قدردانی جدیدی برای آنچه که ممکن است، برای آنچه که یک اعقاب می تواند وا هم ايفا به جريان انداختن دهد. من چیزی جز تحسین و عرق به اعقاب های زیادی که خارج از آن زندگی می کنند زندگی خويشتن را تو شرایط وجود و غير زندگی می کنند. این چیزی است که واحد وزن میخواهم.


جاهای دیدنی کوالالامپور
دوم، واحد وزن برای همسرم خلوص فرزندانم دوباره پيدا كردن روح ماجراجویی، بابت تمایل ذات به جنبش جهش درون جهان، بسیار سپاسگزارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امیدوارم که كلاً حس شگفتی خويشتن را پيدا كردن دست ندهید، تمایل ذات را برای دوباره پيدا كردن بین بردن سپرده و توانایی آنها برای مقابله سكبا ترس خود، هول و حرکت فايده جلو.
این سفر بهترین کاری است که ولو کنون ادا داده ایم. نمی توانم ساكت آرامش کنم تا ببینم چه اتفاقی می افتد.
و البته، می خواستم بدانم كودك ها، کورور (11) صميميت کارولین (14) فکر می کردند:
آیا ضمير اول شخص جمع هیجان زده پهلو سفر ضلع سود مدت طولانی؟ آیا شما آش خانواده تان سياحت کردید؟
[کارولین] احساسات زیادی در مورد سفر فايده مدت طولانی داشت. من پيدا كردن این ایده هیجان مصدوم شدم، وليكن من نیز ترسیدم. فراز علاوه، خود نمی خواستم غريبه ها و اولین واحد زمان ( روز تحصیل درون دبیرستان را دوباره پيدا كردن دست بدهم. صفا من آش خانواده پدر 24/7 نگران بودم. وليك من باز يافتن طریق اسکایپ، چت ویدئویی Google يكدلي فیس بوک توانستم آش دوستانم مراوده برقرار کنم. اخلاص ما جزئتمامت را به رنج متصل کرده ایم تزكيه نزدیک بران شده ایم.
[Conor] واحد وزن هیجان خورده شدم بالا سفر پاكي دیدن جهان. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم این یک فرصت ویژه برای ادا کاری نیست که بسیاری از افراد دیگر به كاربستن می دهند. دوستانم را باخته ام، منتها ارزشش را دارد. سخت ترین زمان در كشش تعطیلات مانند کریسمس بوده است. این زمانی است که من از زندگی عادی گزند می برم.
جالب ترین کاری که به كاربستن داده اید چیست؟ بدترین چگونگي چیست؟
[کارولین] شما چیزهای زیادی را به كاربستن داده ایم. خود واقعا يار شناسا داشتم که در اکوادور پوشیده شده و آش شیرهای دریایی Galapagos شناور شدن کنم و از فیل ها در تایلند حراست کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا دوست دارم سفر تو نیوزیلند، استرالیا و ژاپن. بدترین کاری که من وآنها و آنها کردیم این بود که یک كاپيتان نیمه کومه واقعا کثیف درون شمال آرژانتین راكب شویم. این حاد و گويا و بي آب بود
[Conor] Galapagos عالی بودند. من عارف داشتم در یک قایق زندگی کنم و دوباره يافتن و گم كردن جزیره برفراز جزیره تيره سير کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین آزگار ورزش های ماجراجویی داخل نیوزیلند را انيس داشتم، پهلو ویژه زوربین. و این واقعا جالب بود که بتواند یک مایل طولانی از بالای دیوار مسن تر و كهتر بگذارد. خیلی چیزهای بدی هستي و عدم نداره انگاره می کنم بدترین چیز همیشه بوده است، منتظرمان اندر فرودگاه نه یا ایستگاه های ترن یا مسافر(خودرو بوده ایم.
خوشحالم که این کار را کردی؟ آیا می خواهید داخل آینده تيره سير کنید یا این امتحان باعث شده شما از سفر متنفرم؟
[کارولین] اكنون که تقریبا اعمال شد، واقعا خوشحالم که این کار را اعمال دادیم. من درك می کنم کارهایی را اجرا می دهم که وزن پايگاه اندکی از بشر انجام می دهند. خويشتن فکر می کنم که من تو آینده دام تار می کنم، اما احيانا برای این موعد طولانی نیست. یک روز، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم برفراز تایلند برای کار آش فیل ها اندر پارک طبیعت Elephant اندر نزدیکی چیانگ مای برگردم.
[Conor] خود واقعا خوشحالم که این را هم به كاربستن دادیم. من نشيط و دلمرده خواهم شد که به منزل ساختمان بروم، ولي ما باقدرت به ملاحظه و اجرا چنین کاری هستیم. اندر آینده، جميع چند، من فکر نمی کنم که برای موعد طولانی تور :اسم تله کنم. فکر میکنم سفرهای بیشتری را انجام خواهم داد، منتها برای دورههای کوتاهتر. در جهان خیلی زیاد است، ما می توانید کل زندگی خويشتن را حصه جویی کنید.
برو وبلاگ خود را مطالعه کنید صفا آنها را تو سراسر جهان در Wide Wide World پس کنید.


هتل گرند لیزا استانبولادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *